| anonim_4396 a întrebat:

Sallut TPU.am o intrebare...cand zic astia.ca baiatu ejaculeaza in fata? adica...se pisa in ea? cum ar veni? sau ce? ca nu intelegstraight face. explicati-mi va rogsad

16 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Nu se Pisa bai desteptule...put si simplu isi lasa sperma care contine spermatozoizi pentru a face un copil(ti-am explicat ca unui copil de 7 ani) ca altfel nu pricepilaughing

| ChioruL14 a răspuns:

Da, asa ai aparut si tu cand s-a pisat taica-tu in maica-ta. esti practic un pisat.

| ComatoseWine a răspuns:

rolling on the floor Adica da drumul la sperma in ea...

| IouKnowIt a răspuns:

Da tu cati ani aii?

| ilov3y0u a răspuns:

laughing rolling on the floor ce intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne unde s a ajuns... noapte buna copii!

| Nishuman a răspuns:

Frate...eu vb serios.nu.panaramesad.si daca nu vr sa te pisi.in ea.de ce astia o fac? fara sa vrea?

| ComatoseWine a răspuns (pentru Nishuman):

Nu te pisi in ea. Ejaculezi in ea.Nu vrea uneori pentru ca nu vrea sa nu ramana insarcinata(gravida, cu burta la gat).De-asta se foloseste prezervativul(sau anticonceptionalele).Ai 14 ani nu?

| Nishuman a răspuns (pentru ComatoseWine):

Da.stiu de prezervative.si alea.dar nu stiam de asta cu ejaculatustraight face si de aia.am intrebare.

| ComatoseWine a răspuns (pentru Nishuman):

Ok.Mi se parea ca esti cam nelamurit in generalbig grin

| Nishuman a răspuns (pentru ComatoseWine):

Pai asta e singura.nelamurire.care o am in leg cu sexuhappy

| Nishuman a răspuns:

Pai...si sperma de unde iese? din pl? sau?

| ComatoseWine a răspuns (pentru Nishuman):

Dar de unde iese? Pe ce lume traiesti? Spermiductele ce conduc sperma afara(asta daca vrei exact sa stii)

| crusssriss a răspuns:

rolling on the floorlol

| ValentyNNN31 a răspuns:

FIULE! laughing Cati ani ai? In fine, "se pisa in ea" fraza asta face toti bani laughing))) NU! Ejaculeaza sperma, nu pipi(daca stii ce e sperma).Si asa apar copiii! Sauuu.In mintea ta, dupa cum a spus ChioruL laughing Copii apar cand barbatul se pisa in femeie laughing

| Nishuman a răspuns (pentru ValentyNNN31):

Ma.asta intelegeam eu prin:dat drumu in ea.gata.m-am lamurit acumhappy