| Sergiu-Ioan_Barb_1995 a întrebat:

Salut, am 15 ani si m-am masturbat pe filme deochiate. M-am simtit excitat si intr-un final mi-am spermat pe burta, si n-am facut dus. Este posibil sa mi se intample ceva? (rog seriozitate chiar vr sa stiu) dau fnuda

Răspuns Câştigător
| Julizz a răspuns:

Buna!
Nu se poate intampla nimic, sperma nu e acida, stai linistit!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se intampla nimic. Se usuca pe burta.

| Emilian65 a răspuns:

Ce ai vrea tu sa ti se intample? Sa ramai gravid?

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Dată viitoare, cănd te mai lăbărești, încearcă și tu să arunci la țintă, în vreun pahar! în State exisistă un asemenea concurs!

| Puspefaptebune a răspuns:

Nu se intampla frate nimic, doar sa faci un dus sau o baie ca o sa mirosi urat! Funda

| Dragos_Obreja_1999 a răspuns:

Te credeam un baiat diferit de ceilalti, dar se pare ca nici nu iti pasa de mine

| piticuuthau a răspuns:

O sa fi bine.vr funda plzz...pwp semnta piticuuthau

| piticuuthau a răspuns:

Vr funda plzzz.vr sa te fufu