| Nicullet a întrebat:

Am 16 ani sunt virgin si chiar imi doresc sa fac sex, am inteles ca aceasta varsta este ideala. Problema este ca eu nu am avut niciodata o relatie si stiu ca ar trebui sa o fac cu persoana cu care sunt impreuna de ceva timp. Am observat o gramada de fete care sunt atrase de mine mi am dat seama ca ma plac, fara sa mi spuna dar de niciuna de niciuna nu mi a placut si eu sumt cam timid adica nu deloc experienta si am o groaza de prieteni care au avut multe relatii si ei au experienta, nu prea stiu ce sa fac mi e frica sa nu apara sentimentul ca voi trai singur totusi arat bine zic eu din toate punctele de vedere, nu vreau sa ma laud dar nu stiu ce e neinregula... Povestea mea happy

Răspuns Câştigător
| lovegirl15 a răspuns:

Stai linistit, vei avea tot timpul din lume sa faci sex si sa ai prietene. Intr-adevar, trebuie sa fii pregatit pentru asa ceva, in special psihic. E normal sa vrei la varsta asta sa faci sex, insa sa nu regreti dupa aia. Ai rabdare, cauta persoana potrivita pentru asta. Nu te grabi si incearca sa ai mai multa incredere in tine.
Incearca sa cunosti mai multe fete, poate vei gasi una care va fi pe placul tau. Iar cand o vei gasi pe fata potrivita, savureaza fiecare moment alaturi de ea, fii alaturi de ea si ofera-i toata atentia ta. Savureaza fiecare moment alaturi de ea, iar dupa aia, vei vedea ca veti ajunge intr-un punct in care veti considera ca sunteti pregatiti si pentru a face sex, intrucat e un lucru normal, care vine natural.
Succes!

7 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Ce nu e în regulă?
Eşti prea credul, naiv, te laşi uşor influenţat, crezi tot ce ţi se spune şi vrei să fii ca alţii.

| RAY a răspuns:

Tu vrei relatie sau sex?

| Klandestin a răspuns:

Cauta-ti una si dai, ca va speriati asa tare, ai toata viata inainte, o sa inveti si tu, dar ai mai mult curaj

| Nustiucinece a răspuns:

La 16 ani nu stiam ce inseamna sex, nu glumesc, pai nu e chiar usor. E bine ca ai incredere in tine, nu trebuie sa te grabesti o sa vina si timpul tau odata. Nu prea merge asa usor decat daca vrei sa o faci cu o curva. Sa zicem ca vrei sa o faci cu cineva de varsta ta nu ai putea sa o faci decat cu o curvulita de 15-16 ani care a trecut prin multe. Cauta o fata virgina daca vrei ceva pur si mult sange. Bafta

| Nicullet explică:

Sex dar nu vreau sa fac cu orice curva care a intrat in toti sau nu stiu cred ca nu i nimic dar nu prea sunt in zona mea laughing).

| RAY a răspuns (pentru Nicullet):

Simplu faci rost de banii mergi la o excorta si gata, e viata ta, sau te bagi intro relatie astepti 1, 2, 3 ani dupa o virgina timp in care te vei enerva ca ea e asexuala si vrea un print asexual fara vreo nevoie sexuala stiu e aiurea sau cauta una matura nimofana de aia de 30 in sus alea stiu meserie bine crede-ma asa inveti sa faci si sex de calitate,fetele au si pretenti la varsta ta presupun ca sti deja daca erai un baboy aveau deja iubite asa banuiesc ca esti timid,pampalau, nebagator in seama, cu frica de femei cum eram si eu la varsta ta si m-am bagat intro relatie tot pentru sex, orice masccul se baga pentru sex apoi vede ca nu primeste sex si daca o lasa un badboy o va convinge sa faca sex rapid, ai grija la protectie si sa nu devii dependent, frecventa sa nu fie o data la 7 zile si la 14 zile sau 30 de zile, ma poti suna am nr la profil sunt curios ce ai hotarat sa faci

| Nicullet explică (pentru RAY):

Waw vorbesti de parca m ai cunoaste laughing serios ma regasesc in fiecare cuvant