| faneionita a întrebat:

Salut, am 28 de ani si sunt virgin., ma masturbez de 2, 3 ori pe zi, este ceva normal?

63 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Looool la 28 de ani virgin.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal, peste o luna fac 20 de ani si sunt virgin de asemenea, la mine mai inteleg, dar la tine man, chiar nu pot sa inteleg cum ai rezistat atata? numai gandul ca ink 8 ani sa raman tot la fel, ma omoara.in privintza masturbarii pot sa zic ca te inteleg, si eu ma masturbez destul d des, dar nici chiar d 3 ori p zi, de cateva ori p saptamana... a fost o perioada cand ma masturbam o data p zi, dar incet incet am inceput sa ma abtzin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harciog esti de belearolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul și primul rând masturbarea excesivă duce la pierderea de neuroni(adică în cazul tău). Ai făcut facultate? Eu cred că nu. Găsește-ți o femeie cu care să te înțelei bine (la pat!). Și nu uita sfatul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai 28 de ani si esti virgin cred ca e vina ta si sa te masturbezi eu cred ca e ceva normal si cred ca toata lumea se masturbeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poate ma sa-si gaseasca nici o femeie pentru ca se cheama inadaptare sociala, ai probleme cu capu du-te la psiholog, asa ai crescut, probabil si ai tai au probleme cu capu, cel putin un membru, pentru ca nu te-a educat in priviinta asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba fa rost de bani... du_te in vama imbatate ca te *** alea singure p acolo.nu trebuies mai faci nimic oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 12 ani jumate si nu mai sunt virgin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu ce fraier laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal... dar la cat de dragut esti, ai o pb, nu fugii de fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum treaba e ca fiecare are ritmul lui de dezvoltare, poate esti o fire mai timida, nesociabila. in orice caz ar trebui sa incerci sa te abtii de la 'placerea' ta de zi cu zi si sa incerci sa mai conversezi cu fetele.happy nu asculta sfatul celorlalti de ati cauta o pitipoanca de aia pe centura ca nu se merita sa o faci doar ca sa nu mai fi virgin. Iti spun eu ca cand vei gasi fata potrivita nu va fi nici o problema.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingdeci ma amuza acest topic teribil de mult laughing pai asta nici nu iese din casa/padure/scorbura, daca si-o da de 3 ori pe zi? macar te speli pe maini dupa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valeu e belea...pai si cand ai de gand sa dai si tu la migeareta? du-te frate si ia si tu o tarfa de pe strada ca ai sa mori virgin daca nu faci nimic. treaba ta eu iti doresc succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 24 si sunt virgin. cred ca pana la urma ma duc la prostituate ca nu mai rezistst

| glontz96 a răspuns:

Da normal e firesc

| glontz96 a răspuns:

Da e firesc orcarui baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate aqu ce sa iti zic parerea mea daca esti timid vb cu prietenii tai. sa te mai scoata prin oras bautura, cluburi manele invata sa dansezi shukar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate ce ai patit? nu iti plac femeile

| glontz96 a răspuns:

Ma iti dai seama ca nu e normal la virsa asta... sa nu ai dat la buci... si da e normal sa te masturbezi esti baiat nu ca daca erai femeie faceai altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-ai masturbat nu mai esti virgin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea si tu oleaca sa iti faci curaj, dar sa nu bei prea mult.si dupa aia du-te frate la un bordel cu tupeu si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu

| Deduts a răspuns:

Este normal`.happy Desii...ar cam trebui sa. ti gasesti si tu o prietena tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fanele nu lua in seama ce debiteaza toti oligofrenii. Este ceva normal sa te masturbezi, mai ales ca nu ai avut contact sexual. Dupa ce vei incepe sa o faci nu vei mai simti nevoia de masturb. Si in privinta faptului ca ai 28 de ani si esti inca virgin eu sunt de parere ca trebuie sa fi optimist si vei gasi o fata cu care sa iti incepi viata sexuala. Trebuie sa fii increzator.

| DrSex_2180 a răspuns:

E graaav! Cum sa mori virgiiiin?:O:O

| TheAshen a răspuns:

Ba fratilor v-ati gandit la cv? poate ca nu vrea nicio femeie sa faca nimic cu ellaughing

| anonimCelebru a răspuns:

laughing) bha esti nebun de legat, cat am ras pe faza asta laughing, sper ca nu e adevarat ...virgin,laba.rolling on the floor

| VladBd a răspuns:

Esti nebun la cap?rolling on the floor) cei cu tine 28 de ani stii sa vb cu fetele macar? s-au ai avut macar sansa sa faci ceva?

| VladBd a răspuns:

Ai probleme omule rolling on the floor acum ce faci stii macar sa vorbesti cu fetele?