| 1inevitabil a întrebat:

Am avut o relatie cu o fata 2 ani in care 2luni intro vara si 2 in alta ne-am vazut. Ea e in Germania. Am decis sa fim doar cand vine dar eu mi-am gasit pe altcineva (noi vorbisem ca putem fi cu cineva daca e sa fie) dar ea s-a suparat si ne-am certat rau si am ramas cu fata asta 1, 8 ani din care ultimele luni a fost rece si am decis sa ma despart de ea. In ultimele luni fosta mi-a trimis mesaj pe ask.fm ca daca mai tin la ea. Eu mai tin si acum si am inceput sa vorbim dupa ne-am intalnit cand a venit in Romania. Dar cea de care m-am despartit a inceput sa fie ca ai inainte dar si cealalta la fel.eu pe prima nu o pot uita fiind prima mea iubire dar parca nu sunt pregstit iar pentru relatie la distanta. Nu stiu ce sa fac le iubesc pe amandoua stiu ca o sa spuneti ca o sa le pierd pe amandoua. Amandoua vor sa fie cu mine, chiar nu stiu ce sa fac

4 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Ramai cu aia care iti place cel mai mult si cu care ai posibilitatea de a fi impreuna fara probleme.
+10 pentru postul lui neutrino, mi-a zburat mancarea din gura cand am citit laughing))

| neutrino a răspuns:

Iubeste-le pe amandoua, dar nu asa cum ai iubit scoala.

| Dracoola a răspuns:

Dar amandoua stiu una de exsitenta celeilate?

| GheorgheGheorghiuDej a răspuns:

Eu zic sa ramai cu cea pe care o vezi mai des.O relatie la distanta e lipsita de sens
Esti tare neutrino!