| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am început sa vorbesc cu o fată acum o săptămâna, am ieșit la un suc...iar când am plecat am luat-o în brate.
Am ajuns acasă și i-am povestit ca nu voiam sa îi dau drumul, iar ea a început sa râdă...
Acuma nu știu ce sa fac. Ma puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

O inviti din nou si repetati ''experimentul''. Iti vei da singur seama cam cat de mult timp trebuie sa o tii imbratisata si de asemenea si cat de tare ii place sa fie stransa intre bratele tale. Bineinteles ca acum vei putea incerca si altceva in plus. Sa o saruti. Succes!

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te-ai cam grabit cu astfel de "declaratii". Daca a ras posibil sa nu te placa si sa fii pus aiurea doar ca sa nu-ti lase mesaju neraspuns. Poti incerca s-o inviti sa mai iesiti si daca accepta inseamna ca te-a placut, daca te refuza, well, e cam evident.

| Violleta2022 a răspuns:

Cu ce sa te ajutam?
Ce sfat ai vrea de la noi?
Referitor la ce?

| LoveSleep a răspuns:

Normal ca a ras, tu ce voiai sa faca?
De parca nu era destul ca ai ajuns acasa si i-ai dat mesaj, i-ai mai si zis ca nu mai puteai sa-i dai drumul.

| Andreeush a răspuns:

Înseamnă că ea nu ia în serios relația voastră.

| Plato a răspuns:

Cu ce sa te ajutam?

| Magaforce32434 a răspuns (pentru Plato):

Un sfat ceva

| Plato a răspuns (pentru Magaforce32434):

Un sfat in legatura cu ce? Nu s-a intamplat nimic, nu ai nicio problema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Pfoai... mai, serios ca nu va inteleg pe astia/astea care vreti sa faceti ceva, si va trebuie sfaturi de la altii. Fi original, pune creierul sa lucreze, nu iti trebuie mai multi creieri diferiti ca sa poti gasi o solutie. Invata sa infrunti Viata si ce vine la pachet in ea. Sa ai o seara frumoasa.

| QElenaBoghiu a răspuns:

A ras ironic.
Asa sunt fetele
Noapte bună