| bymhyt a întrebat:

Salut, am nevoie de un sfat, eu am avut acum cativa ani o prietena, relatia noastra nu a fost foarte lunga, dar eu chiar am inceput să mă indragostesc de ea si ea chiar atunci m-a parasit, iar pe mine chiar m-a durut si am suferit. De atunci nu am mai vorbit si au trecut cativa ani buuni, iar acum mi-a scris ea pe Facebook că a vazut că sunt motociclist (atunci cand eram cu ea nu eram) si sunt singurul din lista ei si ar vrea să ii arat putin cum merge un motor că s-a inscris la scoala de soferi si vrea să stie cate ceva cand se duce acolo! Ce parere aveti? Mie mi se pare putin ciudat sa il rogi pe fostul tau asta, adica ar putea gasi pe oricine altcineva, credeti ca a folosit asta drept un pretext pentru a ne intalni? Eu am suferit dupa ea, dar mi-a trecut si nu prea as vrea sa mai fiu cu ea deoarece mi-e frica să nu sufăr din nou!

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Indiferent de felul cum se desfasoara lucrurile, tu trebuie sa iti amintesti intotdeauna un lucru esential: te-a parasit.winking Stii vorba aia? "M-ai pacalit o data, sa-ti fie rusine...m-ai pacalit a doua oara, sa-mi fie rusine!"winking

| Werrich a răspuns:

Salut, este clar ca are interese, nu ca vrea sa va recuplati. Daca nu erai motociclist nu iti mai scria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi e simplu! Dacă nu vrei sa mai suferi din nou, evit-, o!