| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema. Va rog ajutor! Acum 2 zile am avut contact sexual cu prietena mea, neprotejat. Nu era intr-o dispozitie foarte buna asa ca nu a durat decat 3 secunde cred... Sunt la inceput si nu stiu, ma tem sa nu o fi lasat insarcinata. Evident nu am avut ejaculare. Ce ziceti?sad

17 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Zic ca sunteti inconstienti. Ce planuri de viitor aveti?

| BANN3R a răspuns:

Daca nu ai avut ejaculare nu iti fa probleme. Daca esti incepator. de ce te risti sa ai contacte sexuale neprotejate?

| Biu90 a răspuns (pentru BANN3R):

Pur si simplu asa a fost sa fie in seara aia. Nu cred ca mai repet. Mai bine sa fiu sigur ma protejez. Mi-era teama de lichidul ala preejaculator...

| BANN3R a răspuns (pentru Biu90):

Stai fara griji. Totusi au fost 3 secunde...

| Biu90 a răspuns (pentru BANN3R):

Pe asta ma bazez si eu. Chiar nu a fost mai mult de atat. Totusi am emotii, sper sa fie bine. Multumesc mult!

| Dianaㄨ a răspuns:

Inainte de ejaculare, mai este lichidul pre-ejaculator care contine si acesta spermatozoizi, iar daca ea era in perioada de maxima fertilitate sunt sanse sa ramana insarcinata. Nu foarte mari, dar sunt.

O zi buna, http://educatiasexuala.ucoz.ro

| Biu90 a răspuns (pentru Dianaㄨ):

Da, doar ca nu cred ca a existat nici macar acel lichid. Sau a existat in timpul preludiului. Oricum stiu ca aveam "organul" uscat ca sa zic asa. Of, am indoielisad.

| Dianaㄨ a răspuns (pentru Biu90):

Ce varsta aveti? Poate face un test de sarcina curand ca sa va iasa din grija.

| Biu90 a răspuns (pentru Dianaㄨ):

A 8-9 zi dupa ciclu e perioada de maxima fertilitate? Cam atunci era ea.

| Biu90 a răspuns (pentru Dianaㄨ):

Are 21. Cred ca mai mult ma preocup eu decat ea. O sa incerc sa ii spun sa vad ce zice.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Daca nu ai ejaculat n-are cum sa ramana insarcinata. data viitoare aveti mai multa grija.

| hitman01 a răspuns:

Un mic sfat nu mai fa niciodata un act sexual neprotejat decat cand esti sigur ca vrei sa-ti intemeiezi o familie, pe urma 3 secunde e destul de putin(spoer ca te referi la timpulk de penetrare daca doar ai sarutat-o si ai terminat nu este prea bine) in al doilea rand doctorii au concluzionat ca este bine sa te amsturbezi cu cave timp inainte sa intretii un astfel de contact( nu este o gluam crede-ma pe cuvant)
Sper ca am putut sa te ajut

| Biu90 a răspuns (pentru hitman01):

Da, e vorba de timpul de penetrare. Ti-am zis, extrem de scurt si nici vorba de ejaculare. Nu stiu ce sa zic de lichidul ala pre-ejaculator. Pe ala nu il simt dar l-am avut in preludiu, nu stiu daca sa mai fi existat si atunci.

| hitman01 a răspuns:

Tinand cont ca ai undeva la 22 de ani (am vazut pe profil) ar fi trtebuit s astii anumnite lucruri legate despre sex oricum sfatul meu este sa nu mai incerci un alt sexual neprotejat si sansa maxima de a ramane insarcinata se produce in a 14 zi duap ciclu deci ai ales cam prost momentul eu zic sa te mai masturbezi fara nicio gluam pana incepi sa iti stapanesti ejacularea.
Si mai citeste niste tutoriale niste forumuri legate de asa ceva dar scrise de doctori ca sa stii data viitore ce ai de facut

| pinky159 a răspuns:

Trebuia sa nu o faceti neprotejat, Next time protejativa! Nu are nici un risc de a ramane insarcinata daca nu ai ejuculat in eapuppy dog eyes si 3 secunde, cam n-are sanse nici 1%. stati linistiti daca nu vreti sa deveniti parinti protejativahappy
Baftapuppy dog eyes

| AlexPiti a răspuns:

Esti mai rapid ca Bold SucceSbig grin