| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am sa va spun o poveste mai veche...
Pana la 15 ani nu am avut primul sarut, cu toate ca am avut 3-4 iubite. Cand m-am dus la liceu, dupa un an am descoperito pe "ea". Ma spiona, vorbea cu sora mea si ii spunea cat de mult ma iubeste. Sora mea nu a vrut sa-mi spuna dar eu mi-am dat seama de prietenia care s-a legat destul de repede intre ele doua. Pana la urma am decis sa vorbesc cu "ea", i-am propus sa iesim la un suc si spre bucuria mea, a acceptat.
Ne-am indragostit din ce in ce mai mult si "ea" a devenit iubita mea.
Imi era atat de draga si nu voiam sa ne despartim nicioadata.
Insa, ea mi-a spus ca mama ei nu vrea ca ea sa aiba un iubit pana in clasa a 10-a.
Problema se agrava, noi eram de 3-4 luni impreuna iar mama ei incepea usor, usor sa afle ca noi avem o relatie.
Intr-o dimineata gasesc un mesaj pe telefon in care imi spunea ca ar dori sa luam o pauza pana se linistesc lucrurile cu mama ei.
Mda... m-am suparat foarte tare, nu am fost de acord cu acea pauza pentru ca stiam ca o sa fie o "pauza" totala.
I-am spus : "Ori continuam asa ori ne despartim definitiv. Mama ta nu o sa te omoare doar pentru ca esti cu un baiat cuminte."
Primesc mesaj inapoi... "Definitiv"
Eram foarte deprimat si imi doream sa mor.
Ea era ca un diamant, foarte pretioasa. :/
Mi-as dori foarte mult sa ne impacam, stiu ca ea este aleasa dar...nu ma mai vrea.
Dar totusi, stiu ca acolo undeva ea tot cu mine vrea sa fie, la fel cum si eu vreau sa fiu cu ea.
De cand m-am despartit de ea, nu am mai simtit iubire pentru nimeni si imi doresc sa o am doar pe ea.

Ma scuzati pentru micile greseli gramaticale. Spuneti mersi ca nu scriu cu K si Y.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te-ai obisnuit cu ea, o iubesti cu adevarat, asta e, macar nu te da batut sa o ai, faza cu 3, 4 iubite ai avut amice, iubita inseamna sex

| Emilian65 a răspuns:

Asteapta o perioada, poate se razgandeste si revine la tine.

| TimoTimo a răspuns (pentru Emilian65):

Nu cred ca vrea sa vina singura inapoi. De asta o sa incerc eu sa rezolv treaba asta.

| frostxtq a răspuns:

Nu o sa mearga daca mama ei s-a bagat de la inceput. Stiu cazuri, relatii care au durat ani de zile si pana la urma s-au despartit din cauza mamei fetei.
E o totala prostie si magarie sa lasi parintii sa intervina in viata ta si sa hotarasca pe cine sa iubesti si pe cine nu.
Lasa lucrurile asa cum sunt, de ce sa stai la mila ei? Daca mama ei se baga de pe acum in viata fetei, o sa se bage si cand o sa aiba 30 de ani si o sa fie femeie pe picioarele ei.

| Tovarăşiemăligă a răspuns:

Un răspuns într-atât de prostesc i-ai dat:"Ori continuam asa ori ne despartim definitiv. Mama ta nu o sa te omoare doar pentru ca esti cu un baiat cuminte."? Şi za hu***a? Eşti un egoist care nu s-a luat în mâini să sărute măcar o fata din 4, şi acum vrei ca ea să-ţi cadă la picioare, nici timp nu i-ai dat... Te-a scuipat cumva Madonna să te comporţi aşa cu ea?