| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am si eu probleme in relatie de ceva timp.Prietena mea -a uparat pe mine,zice ca nu imi pasa de ea, ca ii dau raspunuri aa scurte, directe..ca nu arat ca sunt gelos,ca accept orice, si ca nu tin la ea.Da nu-i asa, doar ca ii ofer libertate pentru ca o iubesc si nu vreau sa fie nefericita.Va rog ajutati-ma,un sfat ceva, de la o fata, sau oricine.

Răspuns Câştigător
| WhiteLover a răspuns:

Eh mi-e cunoscuta situatia.ea crede ca daca ii dai prea multa libertate, o faci pentru ca esti indiferent si cam asa pare.incepe si tu(dar nu dintr-o data pentru ca va observa) sa te prefaci macar ca esti deranjat de ceva.chiar daca o iubesti, fa asta daca pentru ea conteaza, fara sa stie normal.cand o saluta un baiat sau intra in vorba cu ea incrunta-te putin(normal ca nu vei face o scena de gelozie, asta ar fi mult prea mult), doar asa cat sa observe ea si sa vada ca nu prea iti convine, va simti ca iti aperi propietatea si ca e a ta.cand iti spune ca merge undeva, intreab-o cu cine sau cat sta, sa vada ca iti pasa de ceea ce face, asa subtil dar cu subinteles, nu te costa nimic happy

21 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Acorda-i mai multa atentie, fi un pic gelos si mai putina libertate

| Ando1dul a răspuns:

Nasol.las-o asa

| DesireMaria a răspuns:

Explica-i si tu ca acesta nu este un motiv de cearta. ca daca va iubiti asta este tot ce conteaza!
funda? plz

| neutrino a răspuns:

Intr-o relatie, fata doreste sa stie ca este dorita, sa-i acorzi mai mult timp si sa vada ca iti pasa de ea.

| Maya2014 a răspuns (pentru neutrino):

Ca bine zici!

| Vix999 a răspuns:

Pai daca fata vrea sa fie tinuta in cusca, tine-o in cusca.
Depinde si ce atitudine ai tu fata de ea. Daca mereu esti taios, cu raspunsuri monosilabice e normal sa i se para ca nu iti pasa. Nu o mai lasa sa faca chiar tot ce vrea ea ca nu e sanatos pentru o relatie din nici un punct de vedere.
Fa-i mici surprize, invit-o sa petreaca timp mai mult cu tine, pupaceste-o, alint-o...

| Maya2014 a răspuns:

Sa stii ca fetele in general nu cauta sa fie controlate la fiecare pas, insa, uneori e bine sa ii arati ca-ti pasa de ea, fara a deveni posesiv.
Are nevoie de afectiune, de multa atentie din partea ta.

| yourFanta a răspuns:

Va multumesc,daca as putea v-a da la toti funda big grin dar White Lover, cred ca merita un pic mai mult, fara suparare, i inca o data, va multumesc.

| WhiteLover a răspuns (pentru yourFanta):

Multumirile mele, desi nu am raspuns pentru funda, conteaza sa dai o mana de ajutor

| yourFanta a răspuns (pentru WhiteLover):

Asa-i big grin

| sSnickkersSs a răspuns:

Beckam, Beckam! indragostit esti! smug love struck

| yourFanta a răspuns (pentru sSnickkersSs):

Poftim?

| sSnickkersSs a răspuns (pentru yourFanta):

Esti indragostit? big grin

| yourFanta a răspuns (pentru sSnickkersSs):

Pai,ne cunoastem? cand ai zis Beckam te-ai referit la mine?

| sSnickkersSs a răspuns (pentru yourFanta):

Da la tine m-am referit David! big grin

| yourFanta a răspuns (pentru sSnickkersSs):

Mihai ma cheama, esti din Chiraleu?

| sSnickkersSs a răspuns (pentru yourFanta):

Serios? de ce minti? Mihai? nu Sipos David? big grin
rolling on the floor)

| yourFanta a răspuns (pentru sSnickkersSs):

Sincer,contul nu este al meu, mi l-a creeat un nepot al unui coleg de-al meu de serviciu.Dar nu inteleg care este problema.

| sSnickkersSs a răspuns (pentru yourFanta):

De ce te ascunzi? rolling on the floor) nu-nteleg. wai wai, oricum stiu ca esti David Sipos din Cuzap phbbbbt devil))))) rolling on the floor)))

| sSnickkersSs a răspuns (pentru sSnickkersSs):

+ ca ai postat ceva cu canalul tau de youtube dj..asa ca.

| yourFanta a răspuns (pentru sSnickkersSs):

Bai domnle/copile, contul a fost folosit si de catre altcineva.Eu nu putut sa imi fac un cont si mi l-a ''imprumutat'nepotul unui coleg de servici.Sunt intrebari postate si de catre mine si de catre el.Asa ca..Prima data documenteaza-te.