| MihaiLaurențiu2k18 a întrebat:

Salut, am un prieten care are aproape 18 ani si este virgin si este impreuna cu o fata. Mereu ma intreaba ceva de genu:" Ce sa fac frate? Ca imi este rusine si nu stiu cum sa o iau, ca, ea vrea dar eu sunt prea timid". Ii puteti da niste sfaturi, va rog? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DanyelDani88 a răspuns:

Ok...iti vei da pe viitor seama ca aceasta timiditate este nociva. (isi*, pardon)
Cel mai bine este sa mergi la ea acasa sau sa vina la tine, va puneti in pat, sa ai protectia prin apropiere, va uitati la tv, o saruti, o pipai, o saruti pe gat, o atingi pe fund, in zonele erogene si de aici iti cam vei da singur seama ce sa faci, nu te poti lua dupa mine sau altcineva fiindca vin pe moment reactiile.
Si uite un pont, lasa rusinea, ca n-ai cum altcumva sa o iei, nu-i complicat, e o fata, o fiinta, nu o masina straina!
Pace!

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Gaseste o ocazie pentru asta si profita, timiditatea va disparea cand iti dai seama ca acum e momentul potrivit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Un prieten? Hm, pai si tu in calitate de prieten al lui care se presupune ca il cunosti, nu ii poti da niste sfaturi?

| InVPent a răspuns:

Cea mai simpla metoda e metoda filmului. O duce acasa, pune un film plictisitor, incep sa se sarute, o mana pe sani, una pe fund si tot asa. Apoi incepe sa o dezbrace si trec la treaba. Succes!