| anonim_4396 a întrebat:

Salut,cand aveam 14 ani nu puteam sa belesc penisul dar incet incet am reusit pe la varsta de 15 ani, cred ca aveam fimoza acum am 16 ani si penisul il am tot ca la 14 ani de 12-13 cm, oare nu s-a dezvoltat?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu siguranta i-a stagnat cresterea daca nu te-ai dus sa te operezi de fimoza cand erai mai mic, fiindca cresterea penisului inceteaza la 16 ani.

| Violleta2022 a răspuns:

In orice caz, recomand operatia de fimoza cat mai curand posibil, fiindca sexul este imposibil sa-l faci cu un penis care nu se decaloteaza complet, si cred ca nu vrei sa ramai virgin toata viata, nu?

| Aninom02862 a răspuns (pentru Violleta2022):

Se decolteaza nu complet pentru ca am ața dar se decolteaza si ramane imprejur in spatele capului

| Violleta2022 a răspuns (pentru Aninom02862):

Poate vrei sa spui DECALOTEAZA, fiindca penisul nu se poate "decolta" laughing

Este clar ca ai fimoza odata ce este imposibil sa se decaloteze complet si te sfatuiesc sa mergi la un UROLOG ca sa te consulte si sa-ti spuna ce grad de fimoza ai si ce se poate face pentru tine.

| mihai69 a răspuns:

Ba da. Dar se pare că atât a fost programat al tău. Teoretic, ar mai putea să crească, dar destul de puțin. Oricum, după 18-20 de ani, deloc.

| Aninom02862 a răspuns (pentru mihai69):

Atunci mă duc sa l tai ca e degeabalaughing)))

| BoboBobo6717 a răspuns (pentru Aninom02862):

????

| mihai69 a răspuns (pentru Aninom02862):

Crede-mă, e foarte bun dacă știi cum să-l folosești.