| evelina20 a întrebat:

Salut, ce paere aveti despre sexul oral?

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sincer mie mi se pare naspa, altora li se pare ok...

| FucktheSystem a răspuns:

Genial, absolut genial...mai ales când primești.

| eurynomus a răspuns:

Imi place ffffffff mult si il si practic uneori, tipele cu care am facut au fost f sadisfacute. Tie iti place?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Eu am o părere foarte BUNĂ - atât când îi fac eu partenerei, cât şi când îmi face ea!

Acum, nu ştiu la ce te referi tu : la sexul oral pe care ar trebui să ţi-l facă prietenul, sau la cel pe care ar trebui să i-l faci prietenului?

În ambele cazuri este ceva deosebit de plăcut ( chiar dacă la început eşti/este mai stîngace ) şi nu se poate compara cu sexul "normal"!
E o senzaţie de alt fel...

Şi recomand să nu aveţi "prejudecăţi" cu privire la acest aspect - să vă gândiţi doar la plăcerea partenerului/partenerei - nu contează ce spun sau ce cred alţii, important este să vă placă vouă!

De asemenea, să şti că există şi "riscuri" ( poţi contacta diverse boli ), de aceea sexul oral se face cu partener/ă de ÎNCREDERE şi este NECESARĂ o igienă intimă IMPECABILĂ!

În plus, sexul oral are rolul de a "condimenta" o relaţie şi ajută la menţinerea acelei relaţii - altfel, el sau ea, va căuta pe altcineva care să-i facă un "oral", şi astfel partenerii ajung să se înşele unul pe celălalt, şi ( cu timpul ) relaţia se va destrăma!

| lumy4u a răspuns:

E ceva frumos doar atunci cand iubesti si esti intr-o relatie de muuuult timp, altfel nu se merita tongue

| Armatistul82 a răspuns:

Nu am incercat dar cred ca e placut

| mosw a răspuns:

Femeia care nu face oral e ca berea fara alcool

| Covache_Razvan_1981 a răspuns (pentru mosw):

Gandesti exact ca mine bro laughing.

| Alinuta2000 a răspuns:

E foarte foarte fain...mai ales cand esti tu persoana pasiva(care primeste), bineinteles ca exista si niste riscuri ca si in cazul sexului(normal), boli cu transmitere sexuala samd, asta este dealtfel cel mai important aspect, parerile sunt impartite, din punctul meu de vedere cei care au o parere contra ori nu au incercat ori au prea multe prejudecati, pana nu incerci n'ai sa stii, asa ca da'i bataie, timpul trecewinking!

| sshhh a răspuns:

E placut pentru amandoi, doar daca experimentezi, doar asa iti poti da seama cum e

| AndraDaPretty a răspuns:

Nu am facut niciodata. Scarbos.

| StauDeSase a răspuns (pentru AndraDaPretty):

Nu ai facut? de unde stii ca e scarbos daca nu ai incercat?

| without2 a răspuns:

Esti fata sau baiat?

| Anonyy a răspuns:

Urat, faci bube la gura zici ca esti musca.
vai de el.
doar nebunii fac asta
faci bube la gura

Răspuns utilizator avertizat