| Malloryy a întrebat:

Ce stiti despre superstitiile legate de tigari? Nu sunt o persoana superstitioasa, dar intreb pentru ca stiu ca exista diverse chestii intre fumatori. Gen.ce inseamna cand un baiat aprinde tigara unei fete, sau cand o fata ii aprinde baiatului tigara? Si ce inseamna cand un baiat ii da unei fete sa fumeze din tigara lui, direct din mana sa?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cazurile prezentate de tine in aceasta intrebare, NU au absolut nicio insemnatate. Sunt simple gesturi care denota faptul ca persoana de alaturi sau din anturaj este atenta si civilizata fiindca in aproape toate cazurile gesturile respective sunt facute de regula in mod involuntar big grin

| ShamelessQboy a răspuns:

Unde ai auzit ca aceste gesturi au o însemnătate specifică?
Sincer e prima dată când citesc asta!

| RandomStudent a răspuns:

Whaaat?

| valentinatvd a răspuns:

Nu inseamna nimic, eventual ca il/o place.