| Thr3Se7en a întrebat:

Salut,TPU am o problema cred ca sunt Bisexual...nustiu de ce dar dela un timp a inceput sa imi placa si baietii si fetele, nu stiu ma simt mai ciudat in ultima vreme cand stau langa un baiat parca ma excit si langa o fata tot acelasi sentiment....Cum as putea sa scap de sentimentul asta?
Daca aveti chef de glume nu comentati!

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Trebuie sa te controlezi, relaxeaza-te.E doar mintea ta, daca nu te gandesti la asta, nu vei suporta consecintele mai tarziu.Gandeste-te, daca continui asa, vei fi criticat de toata lumea, vei fi considerat un ciudat.Controleaza-te, fii calm, cand esti in preajma baietilor, sa te exciti cand esti langa o fata, e ceva normal.Dar cu baietii, e alta poveste.Scapa-ti mintea, de orice sursa care te duce sa te gandesti la asta.

2 răspunsuri:
| anamimanonim a răspuns:

Deci esti baiat si iti plac si fetele si baietii... Damm... Intra pe you tube si cauta:
1. Un film cu 2 barbati care fac *** (adica care sunt gay)
2. Un film cu un barbat si o femeie care fac *** (adica oameni normali)
Bun. Dupa ce ai facut asta vezi ce te-a excitat mai tare: 2 boi care se *** in c*r SAU un barbat+o femeie care fac s*x salbatic?
Parerea mea e ca ar trebui sa alegi : ori esti gay ori nu.

Eu nu cred ca esti bisexual, cred ca treci printr-o perioada in care te doare rau de tot capul! Se intampla la multi, nu-ti fa griji, o sa iti mintile in cap cat de curand. Numai bine!

| mytzamikey a răspuns:

Misto