| AlexandraGaya a întrebat:

Cred că este normal să se mai auda zgomote din camera părinților su poate să îi și surpindem uneori... Întrebarea mea este, v-ați vazut părinții vreodată făcând sex oral?(eu da, pe mama)

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai sa fie, daca aveau sex oral (deci erau ocupate guritele lor) de unde veneau sunetele?
Esti sigur ca nu ai visat?

| AlexandraGaya explică (pentru Violleta2022):

Dacă tu nu înțelegi care este întrebarea asta e alt ceva.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlexandraGaya):

Te rog, transmite-i boului de corbulalbrosu, sa vorbeasca doar cand este intrebat si sa nu uite sa-si cupleze creierul, la gurita! Tocmai a dovedit ca, este un mitocan de cea mai joasa speta, daca a ajuns sa jigneasca o femeie pe forum, doar ca sa se dea el cocos.
Urat imi este de asemenea barbati cu sula mica, care o mai fac si pe grozavii.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ceea ce ai vazut /surprins probabil accidental, involuntar sau posibil chiar in mod voit, stiind ca parintii in acel moment ''fac dragoste'', in viata sexuala a cuplurilor ''sudate''se practica destul de frecvent si din acest motiv reprezinta un fapt banal. In concluzie pracicarea sexului oral reprezinta o ''perversiune'' cat se poate de normala, mai putin faptul de a-i spiona. big grin

| corbulalbrosu a răspuns:

Transmite-i din partea mea la ''toanti'' DonnaAlba, ca se pot produce gemete si se pot scoate sunete suficient de puternice si cu gura perfect inchisa. big grin A reusit performanta de a dovedi din nou ca ''inteligenta'' ei este suuuuuper.....limitata. rolling on the floor

| SG1995 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Hm in plus sunt si barbati care gem.

| HazelEyes77 a răspuns:

Sigur ca normal. Daca n ar avea o viata intima satisfacatoare parintii tai ar cauta alinare in bratele altora ori s ar desparti. N as putea spune ca i am surprins in astfel de ipostaze.

| AliTheo18 a răspuns:

Lasa-i si pe ei in treaba lor. laughing

| Sabaka a răspuns:

Si cand ai vazut-o pe mamica ta nu ai avut si tu pofta de a face acelasi lucru cu cineva?

| SG1995 a răspuns (pentru Sabaka):

Femeiile nu se excita strict vizual, iar in fapt se pare ca copii se arata mai mult dezgustati de ideea unor contacte sexuale ale rudelor, e un mecanism evolutic ca sa previna incestul, cu alte cuvinte cel mai probabil tipa numai chef de sex n-avea dupa ce a vazut-o pe maica-sa facand sex oral.