| andreiul23 a întrebat:

Salut,cum as putea sa aflu daca ma place o fata?
Spun asta pentru ca in ultima vreme s-a purtat cam ciudat(In sensul bun) si pentru ca si mie imi place de ea happy
Motive: 1.Ieri cand am fost la o petrece a unei colege, a venit momentul sa ne alegem un partener(eu indiferent asteptam sa vina cineva la mine) si cine a venit... exact respectiva fata si chestia e ca pe fata ei se afisa un zambet care te facea sa cazi pe jos de emotie dar o venit mama colegei care a spart petrecerea si mi sa spulberat sansa
2.Pe diferite retele de socializare mereu se baga in discutie cu mine
3.Nu stiu cum se nimereste dar la scoala mereu sta in fata sau in spatele meu
4. Acum 3 zile m-a invitat sa stau cu ea in banca,, Pentru ca nu avea carte de fizica‘‘(Probabil inventata) si atunci un anumit,, Prieten‘‘ a venit si i-a pus cartea lui pe banca spunand ca vrea sa stea el cu mine dar fata tot insista sa stea cu mine dar eu ca un BOU am refuzat si respectiva a stata sparata toate celelalte ore
5.La petrecerea de am vorbit la motivul 1 i-am zis ca ii sta bine cu machiajul si a 2 zi partial a venit cu acelasi machiaj (ea obisnuieste sa isi shimbe zilnic machiajul)
6.In ultima vreme colegi mei au pornit moda de a le zice la fete,, pisi‘‘ (idioti).Si cand un retardat se ducea la ea sa ii zica,, pisi‘‘ ea obisnuia sa l dea o palama (Si eu stiam cat de dureroasa e palama ei).Si intr-o zi m-au provocat sa ii zic....si eu ca un RETARDAT i-am zis si surpriza....nu mi-a facut nimic

SI gata cu motivele. Vreau sa imi ziceci cum as putea sa aflu daca ma place caci motivele ce mai sus nu prea ma lamuresc.
SI ultima chestie....um as putea sa fiu mai apropiat de ea?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Theodora292001 a răspuns:

Pai daca ai peste 13 ani, zic in general, ar fi dragut daca ai intreba-o, probabil va ramane surprinsa. Sau poti sa ii duci o floare sau daca nu vrei sa cheltui f. Multi bani, poti sa ii duci o bomboana sau o ciocolata, daca zambeste si iti multumeate si nu neaparat dar se poate intampla sa rosasca inseamna ca te place. Fa.i un cadou mic si vezi reactia ei.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dupa atatea dovezi ca fata te place, tu acum ce ai vrea, sa vina la tine, sa te pupe, spunandu-ti ca esti frumos si destept si ca ii place de tine?

| Lawliet14 a răspuns:

Te place, e evident.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce palamă ti a dat? Palmă bre, nu palamă, halal scris ai, sau ai scris cu palama din izmene

| andreiul23 explică (pentru anonim_4396):

Odata in clasa a 4 am enervat-o si m-a durut capul 2 zile(Pe atunci nu imi placea de ea)

| Luca_Robert_1999 a răspuns:

Eu zic sa mergi cu ea undeva intr-un loc mai retras si sa o intrebi daca te place, daca ezita sa iti spuna sau se blocheaza (panicheaza) clar ca te place iar daca si tu o placi ce sa zic combinate cu eawinking bafta