| Alex3N a întrebat:

Salut, cum pot sa intreb o fata daca vrea sa stea cu mine intr-un mod dai deosebit? Am 15 ani si o cunosc de mult timp...

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu reusesti sa-ti invingi timiditatea pentru a vorbi cu ea in mod direct fata in fata si sa-i spui ca doresti prietenia ei, atunci incearca sa intri cu ea in contact/in legatura printr-un anumit mijloc de comunicare socializare (Facebook, skype, messinger, etc.) si din modul de a discuta sa reiasa ca iti face placere sa fii in legatura cu ea dar si mai mult ti-ai dori compania ei si din acest motiv ai dori sa deveniti prieteni buni, sau chiar ceva mai mult, un cuplu. Iti trebuie doar putin curaj fiindca totul va decurge este extrem de simplu. Succes!

| EmanuelKant a răspuns:

Cu o intrebare inainte aveai 14 ani.

| XTheAlex a răspuns:

Trebuie să ai grijă cum o abordezi, si să fi singur când o întrebi. Poți să o întrebi pur si simplu dacă vrea să stea cu tine in banca sau i spui filtrand, ex:Nu mai am cu cine sa stau in banca, m-am gândit că poate ai vrea să stai cu mine? Ceva de genul astawinking

| Alex3N explică:

Sa stea cu mine in sensul de a fii impreuna