| Jack99 a întrebat:

Daca n-am avut experiente cu fetele, gen sarut, tinut de mana, mai pot sa imi fac iubita la 25 de ani?

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce sperante mai ai de la ele. E greu sa gasesti un om stabil emotional cum te astepti

| SG1995 a răspuns (pentru mgtow):

Dacă n-a făcut el ceva încă nu e nici el prea stabil emoțional.

| RoCkKiD a răspuns:

Exista si tipe in aceiasi situatie ca tine.

| RAY a răspuns:

Totul se rezuma la
atractia fizica
statut social =adica daca esti popular sau timid,social sau asocial,ai prins ideea
nivelul de sanatate
starea materiala
in functie de astea ai o valoare sexuala pentru sexul opus dar atractia fizica este cea mai importanta la prima vedere,ca nu ai avut poate denota o valoare mica,esti urat, timid, asocial, bonav sau eu mai stiu ce, in orice caz un baiat virgin la 25 de ani nu are o valoare mare sexuala

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Cum vine valoarea asta sexuala? Creste si scade ca valoarea la euro sau asa ceva?

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Atractia fizica
statut social =adica daca esti popular sau timid, social sau asocial, ai prins ideea
nivelul de sanatate
starea materiala

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Aha, deci popularitatea, sociabilitatea, banii si sanatatea iti cresc cota de piata. Si zici ca faptul ca e virgin ii scade valoarea, deoarece din asta se deduce ca nu ar avea calitatile alea si din acest motiv n-a atras sexul opus pana la 25 de ani. Ok, am priceput, atat mai vreau sa stiu: de unde stii ca nu are el valoarea sexuala prea mare pentru fetele pe care le-a intalnit? adica poate el nu s-a uitat la ele.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Da eu de unde sa stiu,nici macar nu stiu cum se numeste,majoritatea ne consideram mult mai frumosi decat suntem,mult mai sanatosi,mult mai populari,mult mai bogati, dar asta nu inseamna ca alti ne vad cum ne vedem noi, prin realism,ratiune poti deduce singur valoarea ta sexuala,te intalnesti cu fete si vezi care te plac,dar repet te poti imbunatati nu sa plangi,am citit despre incel zilele astea si mgtow, feminism, problema omeniri este lipsa ratiuni, a gandiri critice, pot exista asexuali, gay, lesbi care sunt virgini si sunt de nota 10

| Plato a răspuns (pentru RAY):

In ce priveste lipsa ratiunii, sunt perfect de acord.

| Emilian65 a răspuns:

Da, de ce nu?

| Donsavas a răspuns:

Ba Da, normal ca poti dar fa asta, nimeni nu s-a născut invatat si chiar nu trebuie sa fi expert ca sa trăiești asa ceva

| SG1995 a răspuns:

Da, normal.

| Plato a răspuns:

Of Doamne, dar ce intrebare copilareasca. Prietene, iubirea e infinit, infinitul nu are timp, deci nu exista "prea tarziu". Asteapta-ti randul (metaforic), ca cineva iti e, cu siguranta, predestinat, si il vei gasi mai repede sau mai tarziu. Fii convins, insa, ca va merita asteptarea daca iti intalnesti jumatatea.

| Goete a răspuns:

...adica cum, "sa ti-o faci"?

| ywar a răspuns:

Absolut, niciodata nu e prea tarziu pentru iubire.

| Irinel15123532 a răspuns:

Ce te opreste?

| ibaal a răspuns:

Niciodata nu-i prea tarziu, dar, nu astepta nici tu prea mult, c-ai sa le-apuci disponibile numai pe-alea la pensie laughing

| SG1995 a răspuns (pentru ibaal):

Dacă arată bine sunt bine-venite. Dacă aș prinde una până în 40 mama-dracu că cu toate că-s gerontofil n-am noroc de-o milfă. sad

| Stropdeploaie a răspuns:

Poate esti gay?
Vrei sa incercam?

| DorelExpertu a răspuns:

Da.

| Demetrov a răspuns:

Da, poti avea relatii cand vrei tu. Nu cred ca iti inchipui cat de usor este sa iti faci o relatie cand faci o impresie buna.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Demetrov):

Usor? Poate pentru tine

| codpenal2018 a răspuns:

Dacă renunti la laba si iesi si socializezi cu femei, Da. p.s: Trebuie sa devii alfa. Succes!

| Sentry a răspuns:

Eu cred ca da, da pana la 25 de ani, nu ai avut parte de asa ceva? Deloc?

| HHTR a răspuns:

Da cum sa nu, nu e o Rușine asta, poate chiar ea te va învață cum sa săruți și sa o ții de mana, eu habar nu aveam ce este dragostea pana la 22 de ani, eram prea ocupat cu munca, pana am cunoscut o fata ce mi-a arată sensul vieții, ea ma învață sa sărut, plus ca va puteți crea propriul vostru sărut așa cum il vreți voi, in orice caz nu e deloc târziu să-ți faci iubita la 25 26 etc. de ani chiar dacă nu ai mai avut una. Bafta

| imibatpisica a răspuns:

Nu.