| Michel1978 a întrebat:

Salut, de ce nu mai am jetul acela maret la ejaculare? Sau acea placere, senzație nu stiu cum să-i spun? Acum când ejaculez jet slabut, placere mai deloc... ce sa fac? Pe bune

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil o faci prea des și atunci nu te mai exciți la fel, ori schimba tactica/poziția, te-oi fi plictisit de a o face în același mod

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa NU fortezi limitele aparatului tau reproducator prin ejaculari prea des repetate. Probabil ca atat multumire cat si ''placerea'' ta vor redeveni ca in zilele... bune. big grin Sanatate!

| Michel1978 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu o fac Des o dată pe săptămână nu prea simt nevoia

| mihai69 a răspuns:

Să faci o pauză de labă de vreo săptămână măcar.

Răspuns utilizator avertizat
| Foame a răspuns:

Deoarece o faci in repetate randuri, nu il lasi sa isi traga rasuflarea. Ia stai o luna pe bara, dupa e tunhappy

| Michel1978 explică (pentru Foame):

Nu ma Manstrubez Des o dată pe saptmana