| Dima_Alin_1998 a întrebat:

Salut, de ceva timp imi place de o fata si stiu ca ii place sa primească flori, cum as putea sa ii ofer flori fără să nu ma fac de ras, sa am mai mult tupeu in mine deoarece ma intimidez si probabil nu o sa pot să-i zic nimic? Asa am mai facut o data încercând să îi zic ce simt pentru ea si m-am rușinat și nu am reusit sa zic ceva, ce sfaturi imi puteti da?

2 răspunsuri:
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Îi trimiți flori prin curier.

| Dima_Alin_1998 explică (pentru Ganea_Marian-Dumitru_1972):

Cand ii ofer florile vreau si sa-i zic tot ce simt...