| Unespected a întrebat:

Salut
De ceva vreme nu prea ma inteleg cu prietena mea am ajuns de multe ori in pragul despartiri si tot incerc sa repar ceva sau sa o fac sa revina la normal.
In ultima vreme mi- spus ca are nevoie de timp sa isi revina si in ultima perioada nu vrea sa imi raspunda la telefon imi spune ca vrea sa fie singura sa se relaxeze si multe altele.
Sa fi intervenit altcineva intre mine si ea? Nu stiu ce sa mai cred
Ea are 28 de ani si ma gandesc ca femeile in perioada asta cam o iau razna sper sa stiti la ce ma refer
Dati-mi un sfat ceva as aprecia foarte mult o parere serioasa despre situatia in care ma aflu
Ofer funda! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva probabil a intervenit,dar nu e bine sa lupti de unul singur pentru a salva o relatie. Amandoi trebuie s-o faceti,altfel,n-are rost. Ea nu e interesata de asta, te trateaza cu indiferenta, iar tu...tu continui sa te zbati ca totul sa aiba un happy ending.
Vorbeste cu ea, chiar daca isi doreste sa fie lasata in pace, sa se relaxeze.E nitel egoista; nu se gandeste ca ai nevoie de-o explicatie...si nu e prea bine.
Intreab-o ce isi doreste; ce vrea, de ce este asa si, daca are rost sa mai continuati.

Sper ca totul sa iasa bine.Succes si o seara frumoasa
happy

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La 28 de ani femeile nu o iau razna. Se casatoresc, isi intemeiaza o familie, se muta la casa lor, fac copii. Asta daca au gasit barbatul potrivit.

| Alcyon a răspuns:

Tu stii ce anume o nemultumeste. Mi se pare jignitor sa spui ca femeile la 28 de ani o iau ranza. Cred ca pur si simplu se maturizeaza si incep sa se gandeasca serios la casatorie si copii. Daca tu nu-i poti oferi asta, probabil ca a inceput sa caute o persoana care poate.

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Nu stii s-o ****...n-am ce-ti face

| NoNameqed a răspuns:

Nu-i asculta ori a interventit ceva intre voi, ori are de gandit daca esti barbatu perfect cu care sa-si faca o familie, o casa si o viata cat mai buna.Ar trebui sa discuti cu ea si sa vezi daca ea inca te mai iubeste, sau o sa te lase cu ochii in soare. Funda?

| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

Bai sa-mi trag suturi in fund singur! La orice intrebare incerc sa dau un raspuns, vad cate un raspuns stupid straight face dat de un agravat si un incompetent.

Revenim la problema ta! Nu! la aceasta varsta femeile nu o iau razna. Femeile incep sa se maturizeze. Incepe dorinta de a avea copii, de a se casatorii, a se muta la casa lor, in fine.a-si intemeia o familie. Dupa cum suna intrebarea ta tu nu esti prea pregatit de asa ceva si ea este.dar nu stie cum sa iti spuna, incearca sa vorbesti cu ea. happy