| AntoniaAndreea98 a întrebat:

Salut! De ceva vreme vorbesc cu un baiat. Intr-o perioada nu m-.a mai scris ...de obicei vorbeam pe whatssup si mi se tricase telefonul, ulterior am aflat ca mi-a raspuns dupa ceva vreme.
Intr-un weekend, la distanta de 1 saptamana dupa ce am vorbit cu el prin mesaje, am iesit cu prietenii la un suc si el m-a vazut, dar eu nu. Mi-a trimis mesaj eram sa ies pana afaara, am iesit, am vb si m.a pupat pe buze la scurt timp ma cheama din nou afara ca pleaca, iar atunci m-a saruta. In acea seara ne-am sarutat de 2 ori. Mi-a spus ca nu poate sa mai stea ca maine se trezste devreme, are muncasi ca e ff tarziu si ca nu stie cat de mult poate vorbi la telefon maine, intr-un interval de o ora i-am scris ce face daca a ajuns si nu a raspuns probabil ca sora mea, dar i-am scris a 2 a zi ce face si tot nu a raspuns ...de obicei sta la munca cam 12 ore...dar au trecut 2 zile! Ce parere aveti? Credeti ca s-a razgandit? Oare vrea sa mai fim impreuna sau a fost doar o aventura?

Răspuns Câştigător
| Pinky2000 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun. Gandeste-te ca poate i s-a stricat telefonul sau pur si simplu nu a putut sa te contacteze. Nu cred ca ar trebui sa iti faci griji. Daca v-ati sarutat de cateva ori, iar el nu a dat semne ca nu i-ar fi placut, nu cred ca ai fost doar o aventura pentru el. Sper ca te-am ajutat.

| AntoniaAndreea98 explică (pentru Pinky2000):

Nu stiu... nu are sigur telefonul stricat... sper ca nu a fost doar o aventura.

| AntoniaAndreea98 explică (pentru Pinky2000):

Se pare ca ai avut dreptate! Mi-a scris dupa alt numar, nu mai avea credit! Mercii!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AntoniaAndreea98 explică:

Imi cer mii de scuz pentru greseli...* probabil ca dormea * neatentia!

| AntoniaAndreea98 explică:

Imi cer scize pentru greselute! Am vrut sa spun, probabil ca dormea. Multumesc!

| Pinky2000 a răspuns (pentru AntoniaAndreea98):

Mersi mult pentru fundita! M a bucur ca te-am putu ajuta! Nu ma asteptam.