| anonim_4396 a întrebat:

Salut, este posibil ca prietena mea să rămână însărcinată dacă nu mi-am dat drumul în ea și nici nu am penetrat-o și este încă virgină și doar mi-am frecat penisul pe pi.da ei?(scuze că sunt cam direct)
( mi-am dat drumul într-un șervețel asta ca să nu se creadă că mi-am dat drumul afară pe pi.da)
Nu am ejaculat înainte de a o atinge cu penisul pe pi.da, iar ea cu 3 zile în urmă a fost pe stop

Răspuns Câştigător
| MacicasIonela1999 a răspuns:

Nu ai cum sa o lasi insarcinata in cazul asta!winking (te sfatuiesc sa te protejezi daca nu te simti sigur si vreti sa intretineti relatii sexuale "in toata regula" )

| Bk201 a răspuns (pentru MacicasIonela1999):

Să mor dacă mai fac ceva neprotejat!
Ne-am luat ceva spaimă!

| MacicasIonela1999 a răspuns (pentru Bk201):

Cel mai bine protejativa!winking

| MacicasIonela1999 a răspuns (pentru Bk201):

Funda? happy

10 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu este posibil sa ramana gravida.

| SG1995 a răspuns:

Nu.

| AlexDFY a răspuns:

Fa o protejat, nu merita sa stai cu spaima, stiu cum e.

| AdelaElena88 a răspuns:

Biologic este imposibil! E bine ca ati trecut prin asta, "better safe then sorry " cum zice englezul, ma bucur ca noile generații sunt deschise la capitolul sex protejat, încep sa cred ca evoluam ca oameni și asta chiar ma bucura.Multa sănătate!

| Username393 a răspuns:

Nu

| LASERY a răspuns:

Deci exact prin situația asta am trecut și eu cu prietena mea acum vreo două luni. Am fost atât de speriați încât acum și petting-ul nud îl facem cu prezervativul deja pus laughing Nu mai vreau sa trăiesc acele sentimente de frică. Stai calm, e cam imposibil să rămână însărcinată așa.

| Bk201 a răspuns (pentru LASERY):

Mersi mult frate, dar ști cum este, până nu te convingi pe deplin că totul este bine ești făcut pe tine. Asta în cazul meu să văd dacă îi mai vine ciclul. Dar mi-ați dat ceva curaj laughing
Mersi mult!