| Ionut_Marian_1991 a întrebat:

Salut grup, aţi trecut careva prin asa ceva, sotia nu mai vrea sā facā sex sau dragoste, tot încerc s-o mangâi, s-o sārut, dar ma respinge mereu ba ca ii e somn, ba cā nu se simte bine, ba cá-i obositā, nu mai stiu ce sā fac, mentionez cā avem si 2 copii...nu mai stiu ce sā fac, fundā

Răspuns Câştigător
| Cristina788 a răspuns:

Cum e posibil asa ceva? Poate are un amant, sau poate s-a suparat pe tine poate ca v-ati certat

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Semn ca are amant e o posibilitate, investigheazo vezi telefonul si ce vorbeste prin mesaje, Facebook aplicatii de dating sau convorbiri vocale, comportamentul daca e mai nervoasa, agitata si mai ales daca nu iti acorda atentie si te lasa de izbeliste e alarma.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratelo, din momentul in care apar copii, viata sexuala este egala cu MULTIMEA VIDA, ZERO BARAT. acum este momentul sa iti gasesti fericirea langa o domnisoara tanara si frumoasa

| Violleta2022 a răspuns:

Cumpara prezervative si promite-i ca de azi inainte, vei face totul cu protectie, ca sa se simta si ea in siguranta, fara risc de alta sarcina. Acesta s-ar putea sa fie adevaratul motiv al respingerii la sex.
Un alt motiv ar putea fi, lipsa orgasmului vaginal, de aici si respinderea.
Ocupa-te mai mult de ea, facandu-i un preludiu foarte bun de 10 minute inainte sa aveti sex cu penetrare.
Nici o femei nu refuza sex, daca este satisfacuta!
O femeie frustrata cand nu primeste ce trebuie, va incepe sa refuze sexul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu forțezi, dar să insiști.

| brokxy a răspuns:

Are amant 100%

| Guraleului321 a răspuns:

Omule,e normal ai 2 copii, ii e frica sa mai fsca unul, ia un prezervativ un buchet de flori si du te la ea