| Cristina788 a întrebat:

M-am enervat pe un amic pentru că nu îmi raspunde la mesaje pe Facebook deși mesajul este bifat ca l-a văzut de o săptămână nu răspunde.
Azi m-am enervat și l-am înjurat intr-un mesaj.
Credeam că se enervează și îmi răspunde.
Dar nu mi-a răspuns.
Wu îl înjur si nu îmi răspunde. Oare nu îl interesează? Sau ține la mine si de asta nu comentează nimic?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu cred ca vrea sa mai vorbeasca cu tine, de aceea nu iti mai raspunde. Daca vrei, mai poti incerca sa ii trimiti si un sms desi... dupa o injuratura, nu stiu daca ar mai vrea sa iti raspunda prea dragut.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Se joaca cu nervii tai.

| aditimus a răspuns:

Depinde de ce anume i-ai scris in trecut si poate s-a suparat.
Mai ales ca omul la nervi isi varsa mania.

| Crackman a răspuns:

Nu vorbește = nu ma intereseaza

| Anonima163333 a răspuns:

N-are chef de tine.happy
sau poate nu s-a mai uitat pe FB.