| nimicaici a întrebat:

Mda.Totul a inceput dupa ce o prietena de-a mea s-a despartit de prietenul ei.Eu am inceput sa il plac iar dupa 3 zile,cand a inceput vacanta e vata ,de cand am facut cunostinta cu el ne-am combinat oh go on .Dupa 2 zile de la combinatie mi-a dat papucii .eu chiar il placeam straight face Atunci am inteles de la 2 fete ca el se cb. cu fetele pentru ca se plictiseste rolling eyes Am incercat sa cred ca nu si-a batut joc de mine.nu am mai tinut legatura de atunci pana in august,inca il placeam,am iesit afara de vreo cateva ori , nici unul din noi nu a mai pomenit de ce s-a intamplat la inceputul verii :d.Asa,intr-o zi cand am iesit cu el la inca o plimbare,am aflat vestea " Sunt cu o fata.Ne iubim enorm dar ea nu poate sa se intalneasca cu mine din motive pe care nu mi le spune asa ca avem o relatie doar prin sms -uri " asa mi-a zis,imi venea sa plang,mi sa zguduit sufletul,fix cand am inceput sa sper...Mda.A inceput scoala,totu' bine si frumos,eram buni prieteni,da,buni prieteni sigh El s-a certat cu fata aia si s-a cb.cu o prietena de-a mea.Am iesit toti 3 intr-o zi si i-am vazut cum tot timpul se ":*" in fata mea.Taceam si ma otraveam privindu-l cu ea.Mda, i-a dat papucii pentru ca nu mai putea de dorul fetei cu care s-a certat si s-au impacat.Dupa un timp ea s-a suparat pe el iar el pe ea si era foarte trist ca s-au despartit,se descarca la mine spunandu-mi ca nu mai poate.Eu l-am inteles si l-am ajutat pana intr-o zi cand mi-a zis ca ma iubeste straight face in fine,i-am mai dat o sansa si din nou aceeasi poveste.M-A FOLOSIT SA O UITE , mi-a trimis un sms intr-o seara spunandu-mi " Imi pare rau dar nu o pot uita.Te iubesc dar ea e persoana cu care vreau sa fiu toata viata" Mda,am ramas masca,m-a bufnit si rasu laughing In fine,l-am iertat si am ramas prieteni,din nou prieteni foarte buni.La inceputul anului 2012 m-am suparat pe el si nu am mai tinul legatura 1 saptamana pana ne-am impacatlaughing Dar dupa impacare nimic nu a mai fost la fel,ne-am departat mult unul de celalalt,acum nu mai vorbim deloc,nici salut nici nimic.Simt ca sunt pierduta,ma inec deseori in lacrimi si nu gasesc nici o cale sa il uit. IL IUBESC ! si cand ma gandesc ca totu' a inceput dintr-o afectiune :-

1 răspuns:
| andreiandrei1 a răspuns:

Nu inteleg intrebarea, dar asa, ca un sfat, iti pot zice ca trebuie sa uiti de el, oricat de greu ti-ar fi. di cate spui tu, e foarte nesimtit si se foloseste de fete in anumite scopuri. Daca pana si prietenia cu el iti dauneaza, eu zic ca incerci sa deveniti doar cunoscuti (va salutati, cel mult schimbati 2 vorbe si gata). Dupa ce au fost atatea chestii mai intime intre voi, este imposibil sa va mai iubiti cu adevarat, dupa cate ti-a facut si dupa cum se comporta el.
''Intrebarea'' ta cred ca mai mult a fost un fel de descarcare laughing. Bafta!