| AL3XG0DB0Y a întrebat:

Salut intrebarea mea este asta : Sunt intr-o relatie de vreo 1-2 luni si ne vedem cam rar,,, ne ascundem de multi etc. Credeti ca va mai dura relatia noastra? Ne va afecta acest lucru?

Răspuns Câştigător
| Lizarous a răspuns:

Depinde de voi si de tine de felul cum gandesti.relatia va merge daca va placeti si aveti incredere unul in altu.acum depinde si varsta pe care o aveti.

2 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Dacă vrei să scapi de îndoiala ce te macină tot mai mult pe zi ce trece,poţi vorbi cu ea.Dar cei din jurul vortru vor fi mereu printre voi.Tu decizi dacă merită să mergi mai departe,sau să te opreşti şi să vezi cum totul trece pe lângă tine, precum un fulg de nea care se spulberă când ajunge la pământ. Gândeşte-te că nu vă puteţi ascunde la nesfârşit şi va fi din ce în ce mai rău. Poţi face faţă situaţiei, sau preferi să te retragi?

| Andreea15_6089 a răspuns:

Nu inteleg partea cu ascunsul. dc va ascundeti?