| Aly_8489 a întrebat:

Salut la toti, astazi sunt fericita, am primit un mesaj de la prietenul meu, (acolo scria te iubesc)eu nu i-am raspuns, apoi el m-a sunat, m-a intrebat de ce m-am suparat, eu i-am zis ca numi-a raspuns la tel, apoi el a zis ca s-a stricat telefonul, ecranul e crapat, si a zis ca multa minte am sa ma supar, eu inervata am zis ca nu cred in iubirea lui, trebuie mult timp ca sa cred in iubire, el vrea sa ne vedem astazi, la ora17, pentru ca este liber, nu lucreaza, eu am zis ca poate, dar credetema chiar vreau sa ma vad cu el, insa supararea nu mi-a trecut, am vrut sa i-au niste bani de la mama ca sa-i fac telelefonul, insa el a zis ca nu trebuie, apoi am zis ca me grabesc si nu pot vorbi cu el mai mult, el s-a enervat, dupa aceea a zis ca ne vedem deseara si vorbim, de ce eu nu vreau sa vin la el la bar, eu i-am raspuns ca nu e normal sa stau pe capul lui, ne vom vedea cind va fi el liber, el nu avea cuvinte, apoi a zis ca ma saruta dulce dulce si ne vedem deseara, dar eu am zis ca sarutul e amar, si s-a dus la alta fata, deci. nu stiu ce era cu mine, el a zis ca m-am uitat pe profilul lui cite fete are, si de asta sunt geloasa, offf Doamne nu stiu ce va fi deseara, sper ca o sa ne vedem, mii dor de el foarte tare, va rog ajutati-ma cum sa procedez eu ca sa fie totul bine, poate sa fiu mai blinda?, sau mai severa?, ajutati-ma caci eu nu stiu ce sa fac.

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

N-am inteles nimic.

Du-te si vezi de el, si lasa orgoliul si tu si gata
ce severa? e copilu' tau?
A zis baiatul ca vrea sa vorbiti...pai vorbiti atunci, dar nu te da tu suparata si indiferenta si orgolioasa. Poti sa pregatesti ce ai de zis asa incat sa nu te cacai si macai in fata lui si sa vorbesti despre ce e in neregula cu voi 2. e bine?

| ignore a răspuns:

E normal sa nu iti raspunda mereu si tuh ar trebui sa fi mai independenta sa mai iesi cu pr tale nu sa stai cu capu lui tot timpu fi blanda ca daca urli si faci ca o nebuna nici n-o sa mai vb cu tine

| Ellenna a răspuns:

Intalneste-te cu el si renunta la toate copilariile astea tongue

| Acadeeeaa a răspuns:

Pai te-ai suparat degeabahappy.
Si mie mi s-a intamplat sa nu mi se raspunda la tel. Eh si ce?
Diseara incearca sa te faci ca nu a fost nimic, sa treci cu vederea.
Sa-l iei in brate, sa-l pupi si daca incearca sa deschida subiectul ii zici" shht" si`l pupi:*.
Sper ca am putut fii de ajutor. Fundita?!

| Mariaa a răspuns:

Fii cum esti tu de obicei.
Nu trebuie sa te schimbi pentru un baiat.