| Aly_8489 a întrebat:

Salut la toti, astazi sunt fericita, am primit un mesaj de la prietenul meu, (acolo scria te iubesc)eu nu i-am raspuns, apoi el m-a sunat, m-a intrebat de ce m-am suparat, eu i-am zis ca numi-a raspuns la tel, apoi el a zis ca s-a stricat telefonul, ecranul e crapat, si a zis ca multa minte am sa ma supar, eu inervata am zis ca nu cred in iubirea lui, trebuie mult timp ca sa cred in iubire, el vrea sa ne vedem astazi, la ora17, pentru ca este liber, nu lucreaza, eu am zis ca poate, dar credetema chiar vreau sa ma vad cu el, insa supararea nu mi-a trecut, am vrut sa i-au niste bani de la mama ca sa-i fac telelefonul, insa el a zis ca nu trebuie, apoi am zis ca me grabesc si nu pot vorbi cu el mai mult, el s-a enervat, dupa aceea a zis ca ne vedem deseara si vorbim, de ce eu nu vreau sa vin la el la bar, eu i-am raspuns ca nu e normal sa stau pe capul lui, ne vom vedea cind va fi el liber, el nu avea cuvinte, apoi a zis ca ma saruta dulce dulce si ne vedem deseara, dar eu am zis ca sarutul e amar, si s-a dus la alta fata, deci. nu stiu ce era cu mine, el a zis ca m-am uitat pe profilul lui cite fete are, si de asta sunt geloasa, offf Doamne nu stiu ce va fi deseara, sper ca o sa ne vedem, mii dor de el foarte tare, va rog ajutati-ma cum sa procedez eu ca sa fie totul bine, poate sa fiu mai blinda?, sau mai severa?, ajutati-ma caci eu nu stiu ce sa fac.

2 răspunsuri:
| Alllllexandra a răspuns:

Eu una nu inteleg dc i-ai zis ca sarutul e amar si deastea.Este om si oamenii mai gresesc asa ca tine in acest moment.Eu zic ca atunci cand va intalniti sa-i ceri iertare ca te-ai purtat copilaresc si sa va imbunatatiti relatia.SUCCES:*

| MAndreea97 a răspuns:

E bine sa fi si severa cateodata dar nu trebuia sa te superi fiindca nu ti-a raspuns la telefo. acum in seara asta incearca sa fi un pic mai blanda. sper ca te-am ajutat