| uncharted3 a întrebat:

Mi-e imi place foarte mult de o colega de clasa, as vrea sa-i cer prietenia dar fiind colegi s-ar afla repede despre relatia noastra in clasa. Cum ma sfatuiti?

P.S. Si ea mă place.

Răspuns Câştigător
| YourArt a răspuns:

Pai daca o placi ce-ti pasa de ce vor zice colegi tai de clasa pana la urma tuh vei fi cu ea nu ei daca iti place cu adevarat de eu as zice sa nu iei in seama ce zic colegi tai stiu si eu cum te simti si mie imi placea de un baiat si eram impreuna si toata clasa comenta dar nu imi pasa...

3 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Raspunde-mi la intrebarea urmatoare:
Iti este rusina daca afla colegi tai de clasa despre relatia voastra? Pune-ti singur intrebarea :
De ce sa imi fie rusine sa vb cu "x y z" el nu e tot om?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai de ce sa-ti faci griji in privinta asta. Poate la inceput se vor gasi unii sa comenteze, dar cu timpul or sa se obisnuiasca cu ideea si o sa fie totul ok.Dar nu va ascundeti, ca n-aveti de ce.

| YourArt a răspuns:

Daca tuh o placi cu adevart ce-ti pasa de ce zic colegi? Pana la urma tuh esti impreuna cu ea nu ei. Stiu cum te simti asa mi s-a intamplat si mie eram cu un coleg si toata clasa comenta dar nu i-am bagat in seama daca mie imi place de el, carei problema nu inteleg.