| Cristina92_4458 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai inteleg! Este vorba de un baiat, Alex. Am fost cu el acum 2-3 luni (am stat vreo 4 luni impreuna). Si dupa am fost doar prieteni (ne vedem foarte des, cam in fiecare zi, pentru ca avem prieteni comuni). Se uita la mine iar cand ma uit eu la el intorcea privirea. Mai nou cand vorbim pe mess se poarta mai ciudat.
Ceea ce nu inteleg intr-o zi se poarta cu mine cum am scris mai sus foarte frumos se uita la mine vorbim pe mess in alte zile ma ignora complet si parca fuge de mine. Eu tin foarte mult la el si de aceea nu inteleg si nu vreau sa-mi fac sperante de aceea va intreb pe voi si sper sa ma ajutati. Funda!happy

Răspuns Câştigător
| BiaRawr a răspuns:

Stii, poate e un gen " de profitor".
Cand are chef de tine se comporta frumos, dar cand nu pa pa.
Eu zic sa nu-ti faci sperante, pentru ca poate vei ajunge foarte repede trista.
Si mai e varianta ca tine la tine
Sincer, daca ar tine cu adevarat ar avea chef de tine.
Cel putin la mine asa a fost mereu.
Baftahappy

3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna Cristina ^^
Alex nu prea stie ce vrea.Ba are zile cand te place si se poarta frumos, in alta zi te ignora complet.Problema este la el, nu la tine.Ar trebui sa fie mai hotarat, mai matur.
Du`te la el cu tupeu si intreaba`l:
"Tu ce sentimente ai fata de mine?"
Nu ai nimic de pierdut.De ce sa ramai cu indoiala?
Bafta :*!

| ToxicGirl a răspuns:

Eu crd ca inca tine la tine.sau ca are alta pr si nu stie cum sa iti zica...nu mai stie cum sa se comporte pentru ca ori care din variante ar fi ii e rusine sa nu afli...pur si simplu.intrabal pe el! si atunci o sa fie cel mai binehappy

| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna! Cine stie?! Poate ca inca tine un pic la tine si nu-si da seama. EU zic sa-l ignori un pic sa vezi daca te cauta daca te cauta prefate neinteresata daca va incerca in continuare atunci inseamna ca tine la tine daca nu atunci poate o face intentionat sa it tu la el.