| anonimus037 a întrebat:

Salut sunt Alex.Azi vreau sa va pun si eu o intrebare. Daca fac prima oara sex cu un baiat ma pot dezvirgina? Si protejat, si fara?

Răspuns Câştigător
| DrGoogle a răspuns:

Daca este vorba de sex cu penetrare, atunci raspunsul este da. Daca faci sex oral sau anal atunci nu te deflorezi dar iti incepi viata sexuala happy

| anonimus037 explică (pentru DrGoogle):

Cum adica penetrare? Nu e tot una cu analul?

| DrGoogle a răspuns (pentru anonimus037):

Scuze nu am fost atent, ma gandeam ca e fata

| JustStitch a răspuns (pentru anonimus037):

Daca faci sex vaginal atunti te dezvirginezi si protejat si neprotejat iar la sexul oral si anal, n u ai cum sa te dezvirginezi

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat este vorba de sex cu penetrare vaginala, te vei dezvirgina automat, indiferent ca-i cu protectie sau fara.
Indicat este sa folositi prezervativul ca sa nu ramai insarcinata, sa nu fii cumva in perioada fetila, apoi te protejeaza si de boli cu transmitere sexuala.

| mihai69 a răspuns:

Da. Chiar dacă e (tot) băiat, tot dezvirginare se cheamă.

| Emilian65 a răspuns:

Nu. Dezvirginarea se face in urma unui act sexual cu o fata.