| ALEXXXL19 a întrebat:

Salut, sunt intr-o relatie cu o femeie mai mare ca mine cu 11 ani, eu 25 ani, ea 36 ani ne intelegem bine, au fost probleme la inceput destul de grave dar cu fiecare cearta ne intelegeam si mai bine. Eu eram dornic de nopti fierbinti pe cand ea doar vrea sa doarma, nu stia ce sa faca, i-am spus ca vreau un copil cu ea, m-a refuzat mereu, dar de la o vreme isi doreste un copil cu mine. Are deja unul dintr-o alta relatie, 8 ani copilul, este amuzant si inteligent, am cu cine sa ma joc de-a copilul cu el. Eu sunt roman, ea slovaca si vorbim ceha, voi ce credeti este bine? Eu cred ca este bine, sunt bolnav, am cancer de piele, medicamente, si in viata mea este si spitalul, ea m-a accepat asa cum sunt, chiar daca nu am cautat sa imi fac o relatie. Este interesant ca imi doresc cu ea multe dar inca imi este frica de inselare, ea fiind mai mare ea spune ca este femeie de casa si ca ce a fost in trecut a fost, a fost mai rebela adica ii cam placea sa schimbe barbatii pe seara, dar acum 10 ani, imi este frica sa nu ma insele si sa sufar, imi este de ajuns ca am problemele mele de sanatate.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare sincer rau ca treci prin probleme de sanatate atat de mari si iti doresc din toata inima sa le rezolvi si sa fii din nou sanatos, ca sa te bucuri de viata, pentru ca ai destui ani inainte.

Am sa-ti dau un sfat care ti-ar putea fi de folos in viata intima: incearca sa afli ce anume i-ar place ei, fiindca refuzul de a avea sex mai des, poate veni si de la faptul ca nu esti capabil sa-i produci orgasm, ori termini mult prea repede, ori organul tau nu este suficient de gros sa-i excite peretii vaginului producandu-i orgasm samd.
Nu-i nici o rusine sau jena de acest lucru, dar discutand deschis cu ea, poti afla amununte valoroase, care puse in practica v-ar putea imbunatatii viata intima.
Incearca sa-ti impui a mai fii gelos sau suspicios, pentru ca gelozia este o boala grava, care distruge fericirea si rupe relatiile. Nu uita de sfaturile de mai sus si pune-le in aplicare, ca sa-i trezesti interesul si sa fie mai activa in pat.

| Crackman a răspuns:

Uite ce părere am
... sa stai liniștit și cauți pe cineva apropriat ție
Multă sănătate și sa auzim de bine.
Ea a trecut prin viata și a trait-o
Este și rândul tau

| Sophieka a răspuns:

Sa nu iti neglijezi sanatatea si sa ai grija de banii tai, sa nu ii cheltuiesti pe ea si pe copilul ei.
Sper sa aud ca treci cu bine peste aceasta boala, adica ca te vei vindeca complet.

Bine ar fi sa fie asa, acum sa fie femeie de casa, dar ...Asta doar daca iti demonstreaza.
Are locuinta ei? Are servici? Are un venit lunar?
Sau o intretii tu?
Faza cu nu stia ce sa faca si ca vrea sa doarma sunt vrajeli.E femeie trecuta prin viata... Vrea sa doarma ca nu vrea contact sexual cu tine.Sau sa zicem ca vrea sa doarma noaptea, ok de inteles, dar seara? Sau ziua...Nu vrea sex?
Poate spune ca vrea copil cu tine pentru a nu te face sa renunti la ea.Chiar daca faceti sex neprotejat, ea poate lua pe deascuns anticonceptionale si astfel, nu ramane insarcinata si va spune ca nu reusiti voi sa faceti un copil impreuna.

Răspuns utilizator avertizat