| PEST a întrebat:

am 13 ani trec clasa a VIII-a n-am mai fost cu o fata pana acum doar decat m-am sarutat cu o tipa timp de 20 secunde pe gura pentru ca fusese o provocare...
In fine, in ultimii 2 ani am inceput sa dau cu graffiti si nu m-am mai gandit la fete dar acum as vrea sa fiu cu o tipa.
Problema e ca nu prea ma pricep la dragoste(AGATAT) ci mai mult la desenat graffiti.
Ma poate ajuta asta sa agat o fata sau macar spunet-mi cum sa fac fata sa ma placa...

Răspuns Câştigător
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, PEST

Fetele sunt un domeniu usor daca le intelegi. Trebuie sa petreci mult timp cu ele, sa le faci sa rada etc. O mai iei in brate asa "in joaca" si o sa prinda afectiune fata de tine.Cu cap iti faci si o prietena, rabdarea e cheia.

Succes la fete, AfroB.

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Fa-i un desen cu graffiti, ceva cu inimioare ceva dragut daca la asta spui ca te pricepi happy

| CorNNeL a răspuns:

Fi tu insuti, asta este de ajuns du-te la discoteca acolo ai saintalnesti tipe, secretul sa agati o fata e sa-i spui ca este draguta de cel putin 3-4-5-6-7-8 ori pe zi si sa-i spui cai cea mai frumoasa si ca esti nebun dupa ea, bineinteles sa ii mai faci si niste cadouri ca de ex un colier sai duci dulciuri, chesti datea so saruti des sai mai zici din cand in cand cate o poezie de dragoste si ce este cel mai important nu trebuie sa o inebunesti la telefon so suni din 2 in 2 minute, asta le enerveaza pe fete. Mult succes frate! Tine capu sus suntem vanatori si fetele sunt prada noasta. xD Funda?

| PEST explică (pentru CorNNeL):

Ba frate scuze ti-as fii dat tie funda dar mi-ai raspuns fix cand ii dadeam altcuiva funda imi pare rau...

| CorNNeL a răspuns (pentru PEST):

Nare nimica......Ma bucur ca te-am putut ajuta

| mimiix a răspuns:

Fetele se indragostesc cel mai usor cand le faci sa rada tongue