| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani iar prietena sorei mele 17. De curand in urma unor porunci primite la carti m a pus sa o pup pe fund chiar repetand poruncile pe motiv ca nu era bine. Recunosc ca pana la urma am pupat o unde nu ...trebuia. Dupa aceasta faza a incepur sa rada de mine si ma tot ia la misto si ca ma spune la prieteni si lui soramea cum ca i am dat limbi cu toate ca nu a fost decat un pupat. Crederi ca ma voi face de ras?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bineinteles ca da, aia te a luat de prost. bravo mă. bun băiat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai te-ai facut de ras cand ai acceptat asa zisa "porunca". Cum sa faci asa ceva?
Meriti laughing

| Doub a răspuns:

Ce sacru lemur am citit?
Voi sunteţi întregi la cap?
Hahaahahaha, ce întrebare retorică.

| AlexDFY a răspuns:

Mai ciudat ca te a lasat sa faci asta