| Hg50 a întrebat:

As vrea si eu niste sfaturi in legatura cu o fata.M-am indragostit de ea anul trecut dar nu am avut curaj sa o intreb asa ca am tacut, pana sa ii spun ea si-a gasit pe altcineva. Pana acum ea a avut trei baieti, eu am incercat sa ma gandesc la altcineva dar nu am putu pentru ca eram prea indragostit de ea.
Ieri imi spunea ca toti baieti se dau la ea numai ea se da la mine, dar in prezent are iubit si nu stiu ce sa fac. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Pasul 1 big grin cerei numarul de telefon. 2. trimite mesaj ceva de genu "buna ce faci?" in functie de raspuns trebuie sa iti dai seama daca poate sa vorbeasca. in cazul in care nu ti-a raspuns ai rabdare, o sa vina si raspunsul happy 3. dupa ce iti raspunde fii sigur ca are timp de tine, deci baga mesaje ( nu incerca sa treci din prima la subiect sa nu se sperie fata) asa sa fim delicatiwinking fa-o sa se simta bine glumeste cu ea radeti impreuna (ceva romantic) big grin dupa care incearca sa treci la subiect hatz trimite din nou un mesaj picat din cer ceva de genu "ti-am spus"? ea bineinteles o sa raspunda "ce"? si tu ii raspunzi inapoi " ca imi place de tine"? si aici ai deja cheia te descurci mai departe. dar asa ca sfat fii sigur ce iti dooresti ca nu stiu daca chiar vrei o fata care are deja prieten si se da la altu happy bafta cu gagicile

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-i spui sentimentele tale happy asa o sa vezi reactia si totul si apoi incearca sa o saruti happy