| Corobana_Stefanel_1990 a întrebat:

Am 16 ani si azi am facut sex cu prietena mea.Vaginul era cam uscat si am fortat intrarea.Cand m-am uitat jos am vazut sange. Faza este ca am mai facut sex cu ea si nu am mai sangerat in zona aței.M-am speriat oarecum deoarece am sangerat chiar mult...Pareri? S-a rupt ata, sau?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai auzit de preludiu, domnule Ghiolban? Sa o mangai, sa o saruti? Prin preludiu va excitati reciproc si ea se umezeste in interior. Deci nu va mai avea vaginul uscat cand faceti sex.

| stef87 a răspuns (pentru darrio2007):

Sex la 16 ani, ce voiai mai mult? a dezvirginat fata!

| Emilian65 a răspuns:

Din cauza ca ai fortat penetrarea ti s-a rupt "ata". Acum nu mai esti flacau ci esti barbat in toata firea.

| LoveSleep a răspuns:

N-ai cu cine pe site-ul ăsta. Toți te iau la mișto. Ce oameni, frate.
Ți-a venit ciclul, stai liniștit, e ceva normal.

| bogdan72 a răspuns:

Cu fata pe care o ai, iti dai seama ca era uscat. Ce sa faci?

| Lav1niia a răspuns:

Cum adică ai sângerat? laughing ai sângerat tu sau ea?