| RUDOFL4X4 a întrebat:

Am o colega care se uita la mine non-stop in timpul orelor in ciuda faptului ca nu imi vorbeste numai cand suntem singuri si imi face ochi dulci cand ma aropi de ea roseste si pleca.Cand suntem singuri e tandra cu mine si toate alea... etc. Ma place ce credeti? P.S fara injuraturi si copii copaci.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place

| JoshuaNNN a răspuns:

Te uraste frate, alta intrebare?

| Cleopa a răspuns:

Sigur ca te place. faptul ca roseste si pleaca e din cauza ca e putin timida. tebuie sa prinzi o ocazie in care nu mai are unde pleca, ca sa poti sta de vorba cu ea...

| Summoning a răspuns:

Dupa poza de la avatar nu meriti sa fii placut in viata ta de vreo fata

| RUDOFL4X4 explică (pentru Summoning):

1. nu ma cunosti asa ca nu comenta 2. e doar o poza de avatar cu ombladon de pe albumul condoleante 3. daca ai venit sa ma critici numa iti spun un singur lucru PA

| Summoning a răspuns (pentru RUDOFL4X4):

Cu siguranta vei gasi o fata cu mutra lui ombladon adica mutra de maimuta

| madutza44 a răspuns:

Pai eu cred ca te cam place daca se comporta asa

| Semen a răspuns:

Normal ca te place!