| RUDOFL4X4 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi in legatura cu asta http://www.tpu.ro/......umai-cand/ Am prins momentu cand sa vorbesc cu ea si a spus ca nu ma place si de atunci se uita tot mai des la mine si cand ma apropii de ea fuge si roseste dati-mi niste sfaturi va rog

2 răspunsuri:
| diwa a răspuns:

Te place cu siguranta, dar eu cred ca ii e frica sa nu razi de ea sau chiar sa n-o refuzi. Incepi usor, de exemplu, joaca-te din senin cu parul ei, ia-o de mana cand ii vorbesti, cand plecati de la ore, de exemplu, pup-o pe obraz, intreab-o ce-a mai facut. Arata-i ca te intereseaza persoana ei si ce are ea de zis. Avand in vedere ca oricum e timida, sa nu razi de ea sau sa o ignori deoarece cu siguranta va suferi. Cand simti tu ca e momentul, propune-i sa ramaneti intr-o zi dupa ore sa vorbiti si fi 100% sincer, spune-i ce simti pentru ea, cu siguranta va fi foarte fericita!

| nasoasatonciu a răspuns:

Te place doar ca e prea timida. intai spune-i ca o placi si sa ii demonstrezi asta ca dupa o sa creada ca faci misto de ea