| Truster a întrebat:

am o colega in clasa o cheama Ralucasi o iubesc la nebunie. Am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine dar ea zice ca sunt mic, desi sunt in clasa cu ea. Ne intelegem bine toate alea dar a mai intervenit ceva. Acum i face ochi dulci celui mai bu prieten al meu. Nu stiu ce sa fac, o iubesc la nebunie si va dati seama ce simt. Va rig daca outeti sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| ateu123 a răspuns:

Sal te inteleg sa stii ca nu putem avea tot ce ne dorim incercam reusim sau pierdem viata e in joc nu mereu castigi mai si pierzi, inca ceva ce am invatat in viata nu poti obliga o persoana sa te placa chestia aia vine din interior, treci mai departe fete sunt multe si eu am iubit am realizat ca nu se poate si am uitat-o mai naspa e ca o vezi zi de zi si e greu so uiti, dar cu vointa vei reusi nu cred ca e iubire si doar placere cand iubesti te simnti ca in paradis nu pot descrie ce simnti, ce simnti tu e o placere, bafta multa si numai visa fi reallist cu tine insusi, http://desopera-stiinta.blogspot.com/

13 răspunsuri:
| Eternitas a răspuns:

Bună!
Se pare că nu te doreşte şi nu ştia ce motiv să-ţi spună doar să scape de tine iar acum se dă pe lângă altcineva. Dacă băiatul ăla este cel mai bun prieten al tău şi ştie că o iubeşti, nu o s-o lase să îi mai facă ochi dulci. Eu aş zice că nu este o idee bună să mai stai după ea, după cum ai observat te-a respins. Tot ce ai putea face e să laşi timpul să treacă şi să o uiţi...sigur te vei mai îndrăgosti. Nu te amăgi cu fata asta care te face mic+ că deja vrea să filtreze cu altcineva.
Pa, pa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cati ani aveti ?

| Truster explică:

Pai avem 13 ani. Si prietenul meu are o freza cu par lung, bineinteles sa luat dupa mine si sunt mai frumos ca el. El este mai mare ca mine u 1 an. Si da am uitat ceva, dupa Raluca se dau si de clasa a 9 a 10. Si chiar daca as vrea sa o uit nu pot. Ma
intalnesc in fiecare zi cu ea si faza naspa e ca se mai pune pe langa mine, sta pe umarul meu, la mine vine cand e suparata dar nu inteleg.

| Truster explică:

Am 13 ani si ea la fel. Prietenul meu este cu u an mai mare ca mine... Si sa luat dupa mine cu freza cu parul lung. Eu cred ca arat mai bine ca el, Si dupa Raluca se uita si de clasa a 9-10