| Danapea a întrebat:

Salut TPU
am o intrebare :
Deci am 14 anii si am un iubit de 20 de ani, imi place de el dar el se gandeste si imi vorbeste incontinu de sex si tot imi zice ca vrea sa ma violeze si faze din astea.
mi-e frica sa ma duc la el pentru ca poate o patesc laughing ma violeaza sau cine stie ce patesc
nu prea stiu ce sa fac sa mai stau cu el?
nu am fost la el niciodata mi-e frica sa merg la el din cauza ca toata ziua imi zice ca o sa te violez intr-o zi... eu nu prea il bag in seama dar poate vorbeste serios si atunci e grav.
M-am decis sa ma duc maine la el singura

ce sfaturi imi daiti e bine?
sau sa nu ma duc?
PS: Sunt virgina si vreau sa imi pastrez virginitatea in + nu vreau sa fac sex urasc asta cel putin pana la 18 anii...

Dau funda tongue.

33 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Da-i papucii. Cum sa iti zica asa ca vrea sa te violeze, nici in gluma nu se face asa avand in vedere varstele voastre. Daca te duci la el, probabil stii ce te asteapta.

| DenisIonut01 a răspuns:

Mie imi pare a poveste invetata de tine.
Daca nu e atunci clar ca pana la 18 ani pastreazati virginitatea. Faza cu violul stai linistita ca nu te violeaza ar face puscarie te tachineaza. Despartate de el ca e prea mare.

| Sofer a răspuns:

Despartete de el si lasa-l sa isi gaseasca alta pe masura lui.

| ywar a răspuns:

Inregistreaza convorbirile, cand incearca sa se dea la tine suna la 112 si o sa vina politia si o sa-i taie... si face si 15 ani de bulau! The end.

| valentingb a răspuns:

Am o intrebare: ai fost la el? Te-a violat? happy Si eu am 20 de ani, situatia exact la fel, si eu mai glumesc asa(sigur ca nu incontinuu) dar n-am in plan asta, Doamne fereste! Deci?

| Alcyon a răspuns:

Ala iti spune ca vrea sa te violeze si tu te gandesti sa te duci la el acasa? Lasa-l pe handralaul ala in pace, ca pe urma o sa bocesti ca te-a f... si ai ramas cu burta la gura la 14 ani.

| Danysan a răspuns:

Buburza el glumeste cu tine -tu crezi ca ar facea asta fara voia ta -Eu zic sa nu mai visezi si sa te trezes-ti la realitate. Poti sa mergi la el acasa si sa te dezbraci la pilea goala ca daca tu nu vrei o sa ai crape instalatie ca tot asa ramane.Sunt legi cu privire la asta -asa ca eu zic sa mergi si nu te mai lua dupa ce zic tot felul de oameni speriati de Viata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala e mai dus ca tine. tu nacar esti mica dar ce a fost in capul lui sa ia o fata asa mica nu stiu. cat despre sex, la 20 ani nici nu ma mir ca la asta se gandeste, esti prea mica, corpul tau nu s-a dezvoltat inca si vei avea probleme dupa daca te apuci de sex de acuum, dai papucii si lasate de iubiti cu ani multi peste tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' și ce iubit romantic, cred că te-a impresionat cu delicatețea lui și cu atitudinea foarte potrivită pentru o fată care de-abia și-a luat primul buletin.
Am impresia că tu vrei un tip rău care cică să te protejeze. El e mare și face tocmai opusul, te face să te simți amenințată.
Nu cred că o spune serios, după cum formulezi întrebarea. Doar că e pervers și deloc realist, așa că încearcă să găsești pe cineva care să te respecte.

| Danysan a răspuns (pentru anonim_4396):

E foarte romantic daca vrea sa i-o traga, asa e la moda -ce iti e si cu fetele astea din ziua de azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stirile de la ora 12:00, fata violata de un barbat de 20 de ani.

| VampireBlood a răspuns:

Nu ţi-e clar ce vrea din moment ce insistă pe un singur subiect? Ai 14 el 20, crezi că o să te aştepte 4 ani? Despartă-te de el până nu se întâmplă ce tot pomeneşte el, n-ai nevoie de prieten atât de mare.

Răspuns utilizator avertizat
| fotbalistata a răspuns:

Ai mare grija.un baiat de 20 de ani fii sigura ca se gandeste doar la sex..eu iti propun sa nu te duci acasa la el, si nu pentru ca o sa te violeze ci pentru ca in curand nu vei mai rezista tu tentatiei si iti vei pierde virginitatea.ai grija.

| fotbalistata a răspuns:

Si,ai scapat neviolata? big grin

| darkprincesskiss a răspuns:

Eu am aproape 17 ani si am avut iubiti pana acum dar niciunu nu mi-a zis ca ma violeaza pentru ca le era frica de varsta mea mica laughing. Prima data am fost acasa la un baiat in vara asta, sincer eu zic sa nu te duci la el pentru ca daca te violeaza nu ii poti acuza de nimic pentru ca te-ai dus de bunavoie la el. Asa ca sfatul meu e sa nu te duci la el si sa iti gasesti un baiat mai mic cu, care sa ai o relatie sa copilariti impreuna. El la 20 de ani a copilarit deja acum cauta fete mai mici sa le prosteasca. Ai grija de tine si bafta la gasit alt baiat :*

| Danysan a răspuns (pentru darkprincesskiss):

Ce aveti ma cu fata laughing)-Voi credeti ca daca merge la ala o sa sara pe ea?-E o diferenta mare intr-e ei dar crede-ma ca nu poate sa o oblige :-p!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danysan):

E nu? Crezi ca nu poate? laughing "Haide fa da-ti chilotii jos, 2-3 in fundulet si papa virginitate. Eh glumesc. Despartete de el ca nu e bine!

| Danysan a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-ti chilotii jos -ti-o tag si apoi ajung la bulau ce tare -ba fartilor daca fata nu vrea voi v-ati tampit la cap -nu ai cum sa o fu*ti -adica o obligi si apoi ce te faci?-nu e chiar asa de simplu happy.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danysan):

Dar de unde sti? Esti expert/a?

| darkprincesskiss a răspuns (pentru Danysan):

In societatea si in tara in care traim e tragic cand vedem fetite violate la 13 14 ani si ne gandim vai saracuta dar dupa ne gandim ca poate ele au cautat asta. Pentru ca nu toti baietii se gandesc la consecinte si in plus de asta multor fete le este frica sau rusine sa spuna daca li se intampla astfel de lucruri. Asa ca noi nu ar trebui sa incurajam asta si ea este micuta pentru un baiat de 20 de ani pentru ca el poate sa o prosteasca usor daca ea tine la el

| darkprincesskiss a răspuns (pentru Danysan):

In lumea in care traim trebuie sa punem raul inainte ca sa evitam regretele. Si el poate profita usor de ea pentru ca este micuta si o poate santaja emotionalwinking. Asa ca cel mai bine sa isi gaseasca pe cineva mai de varsta ei sa copilareasca impreuna

| Danysan a răspuns (pentru darkprincesskiss):

Corect-e mica fata de el.Dar tine cont ca daca ea ar avea 18-19 si ala 25-26 -cum ai vedea lucrurile?-aici nu e vb de diferenta pentru ca intre ei nu e asa mult, sunt 6 ani -dar e aiurea ca ea are 14 ani -daca ar fi mai mare ar fi ochii-parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| anghelniuta a răspuns:

Eu nu inteleg tu zici ca nu vreii sa faci dragoste cu el atunci de ce te duci la el acasa?
Crezi ca a sa te serveasca cu ceai?
Esti asa naiva si nu intelegi ca daca te duci la el acasA inseamna sa-ti perzi virginitatea de buna voie.
Si daca zici ca vrei sati pastrezi virginitatea pina la 18, atunci gasesteti un baetel de 15-16 anii cu care vei petrece timpu impreuna, cu care te vei simtii iubita da nu dorita, sa stii ca in unele cazuri cu un baiat mai mic de virsta e mult mai interesant decit cu unu mai mare.
Dar totusi e alegerea ta ce sa faci si cum sa procedezi, sper ca vei face alegerea corecta. =)

| elenna01 a răspuns:

Daca ai avea capul pe umeri te-ai desparti de el...nicidecum sa te duci la el!

| Danapea explică:

^^ nu am fost la el dar nu stiu daca vrea sa imi faca ceva rau.

| Danapea explică:

Am fost la el si m-a prins de un san si dupa am fugit afara fara sa ma mai inca-l m-am despartit de el pe mess dar mi-e frica sa mai ies din casa ce sa fac?

| Dennisrosu a răspuns:

Despartete de el.

| IONNUT1998 a răspuns:

Ma tu te auzi ce vorbesti?
Ala nu iti e un iubit adevarat, vrea doar sa profite de naivitatea ta.
Sfatul meu este sa te desparti de el

| Allllly a răspuns:

Desparte-te :*
Nu merita tongue

| ManeranLucian a răspuns:

Nu eu din parerea mea despartete de el in plus e si diferenta de varsta