| Danapea a întrebat:

Salut TPU
am o intrebare :
Deci am 14 anii si am un iubit de 20 de ani, imi place de el dar el se gandeste si imi vorbeste incontinu de sex si tot imi zice ca vrea sa ma violeze si faze din astea.
mi-e frica sa ma duc la el pentru ca poate o patesc laughing ma violeaza sau cine stie ce patesc
nu prea stiu ce sa fac sa mai stau cu el?
nu am fost la el niciodata mi-e frica sa merg la el din cauza ca toata ziua imi zice ca o sa te violez intr-o zi... eu nu prea il bag in seama dar poate vorbeste serios si atunci e grav.
M-am decis sa ma duc maine la el singura

ce sfaturi imi daiti e bine?
sau sa nu ma duc?
PS: Sunt virgina si vreau sa imi pastrez virginitatea in + nu vreau sa fac sex urasc asta cel putin pana la 18 anii...

Dau funda tongue

3 răspunsuri:
| DX190 a răspuns:

Tu ori esti proasta, ori ai pus intrebarea la misto, ori ambele.

| Mihai239 a răspuns:

Pai ala nu cred ca iti e iubit
ala e violator laughing
nu te du dal dracu, eu daca era vorbeam serios

| GirlWithGreenEyes a răspuns:

De obicei daca ai mai putin de 15 ani si iubitul tau are +20, nu prea e dragoste. Fii sigura. Si stiu ca e greu de crezut, dar iubirea la varsta asta pentru o persoana mai mare, e doar o iluzie. Poate fi periculos sa ramaneti singuri, mai ales daca el tot insisa pe tema asta... Spune-i ca maine ai treaba cu familia sau orice altceva. Nu e deloc sigur.