| cosmo123 a întrebat:

ceea ce va voi intreba poate o sa vi se para o prostie cau orice altceva, dar pentru mine nu este. deci sa va povestesc: sunt cu o fata de2 ani aproape, iar ea in aceasta saptamana este in menstruatie. Azi ne-am "luat valul" si am facut sex anal(eu nu am ejaculat, dar posibil sa fi lasat lichid seminal), daca s-ar scurge acel lichid spre vagin, ar putea ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| oLeNNNao a răspuns:

Stai linistit daca era in perioada menstruatiei nu are cum sa ramana, cel putin sunt sanse foarte rare happy. Chiar si daca ejaculai cand ati facut anal, tot nu ramanea insarcinata :*. Insarcinata ramai cand ejaculezi in vagin happy, pentru ca dintre milioanele de spermatozoizi doar unul ajunge la ovul happy. Deci na, alta data aveti grija, bafta. happy

| cosmo123 explică (pentru oLeNNNao):

Deci nu am de ce sa-mi fac griji?

7 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Nu te ingrijora - teoretic la menstra o femeie nu poate ramane insarcinata. A fost sex anal deci cu atat mai putin. Nu sunt de acord cu sexul anal dar e alegerea fiecaruia dintre noi cum ne exprimam sexualitatea.

| WTFSpRyTe a răspuns:

Buna.
Da ar putea! Alta data sa aveti relatii sexuale protejate.
Bafta.

| Annca99 a răspuns:

Bună, da posibil să ramanăă!

| azininge a răspuns:

Sanse exista chiar daca este in perioada menstruatiei, ce-i drept sunt fooooarte slabe ar fi fost slabe daca ati fi facut sex normal, anal vorbit sunt si mai slabe. Eu zic sa stai linistit

| cosmo123 explică (pentru azininge):

Am uitat sa precizez ca ea apoi a mers la bae si s-a spalat.

| cosmo123 explică (pentru azininge):

Dar sunt sanse? si mai ales ca ea s-a aspalat dupa.