| DrTrxTr115 a întrebat:

am o situatie ciudata.
Sunt prieten bun cu o fata care este cu un an mai mica decat mine, cand ne vedem imi zambeste de fiecare data dar. eu vorbesc frumos cu ea, ii fac complimente dar ei ii este frica sa se indragosteasca pentru ca este foarte sensibila si poate fi ranita usor. ce sa fac, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Cristinel69 a răspuns:

Chiar nu imi pasa ca iti e "scirba" de sucurile noastre. mai degraba mai mergi pe la orele de romanawinking

6 răspunsuri:
| Solitude15 a răspuns:

Cum te numesti (daca vrei scriemi in privat care e numele tau) happy

| Cristinel69 a răspuns:

Pai in primul rand sa nu o ranesti daca vrei sa fii cu ea. Incearca sa o inviti la un suc in oras, sau la un film, o sa fie mai usor sa ii spui ce simti. Incearca sa nu te balbai, fii concentrat pe ce vrei sa ii spui. Incearca sa'i faci pe plac [ spre exemplu : daca ea zice sa mergi la ____, tu sa ii spui, hai sa mergem si acolo ]. Multa bafta!
Funda? big grin

| Solitude15 a răspuns (pentru Cristinel69):

Mie scirba de sucurile voastre

| DrTrxTr115 explică (pentru Cristinel69):

Mai astept raspunsuri.

| Solitude15 a răspuns (pentru Cristinel69):

big grin o sa-mi fie si mai scirbabig grin

| DrTrxTr115 explică (pentru Cristinel69):

laughing)

| Cristinel69 a răspuns (pentru Solitude15):

Chiar nu imi pasa ca iti e "scirba" de sucurile noastre. mai degraba mai mergi pe la orele de romanawinking