| anonim_4396 a întrebat:

Mi.am masurat grosimea penisului si imi da in jur de 10 cm adica 100 mm la varf...prezervaivele se cumpara in functiie de grosime nu? Ce sa fac? Am inteles ca la prezervativele au grosimea maxima 57 mm cam asa.Ce e de facut? In lungime am 16 cm si grosime 10nla cap 11 la mijloc si 13 la baza.Ce marime trebuie sa iau la prezervativ?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Deci daca circumferinta penisului tau este 100 mm, inseamna ca diametrul este de aproximativ 32 mm, ceea ce inseamna ca nu ai nevoie de preyervative de 57 mm (cele mai mari), ci iti ajung cele de 40 mm (cele mai mici). Trebuie doar sa inveti un pic de matematica, asta e de facut

| Bogdan372 a răspuns:

Nu exista prezevative pe marimi rolling on the floor)))))) ori cum buna asta daca gaseti tu pe marimi ii spui la vanzator marimile si vezi daca are mult succes