| Claudya1999 a întrebat:

am si eu o mica intrebare,totul a inceput in ziua cand m-am transferat intr-o noua clasa acolo nu stiam pe nimeni dar era un baiat care mi-a atras atentia dar la inceput era sacaitor ma necajea tot timpul (stiti colega noua ceva super naspa) la inceput nu mi-am dat seama ca imi place de el dar aproape sa se sfarseasca semestrul mi-am dat seama de asta astazi m-a tachinat,mi-a pus mana pe piceor si m-a ciufulit,dar asta facea si mai de mult adica cu tachinarile dar astazi pe langa cele enumerate mai sus m-a luat si in brate pe la spate el e un tip mai tupeist din fire, intrebarea mea e urmatoarea :ma place oare?

7 răspunsuri:
| NameHarris a răspuns:

NU te necajea.A vrut sa-ti artaga atentia

| stark47 a răspuns:

Iar daca te place, ar fi asta un lucru rau?! PENTRU CA din ce ai spus, nu vad cu ce anume te-ar avantaja sau dezavantaja ca el te place sau nu...
daca spui ca e tupeist di fire, atunci poate ca nu e nimic anormal in purtarea lui si ti se pare doar tie din moment ce el a fost primul/singurul care ti-a acordat atentie.
nu confunda atentia amicala cu cea romantica

| Claudya1999 explică (pentru stark47):

Nu genul ala de atras atentia aici m--am referit ca din prima mi-a placut pentru ca la inceput multi colegi ma tachinau in special el dupa aceia cand toti s-a pototlit numai el a fost cel care a continuat cu tachinarile lui si altele

| Crystyna_Elena_1997 a răspuns:

II poti fi draga, sau adorabila, nu neaparat te place. :* Dar daca asa consideri tu incearca sa intri in vorba cu el si intreaba-l ce parere are el despre tine :*

| MariaMikaelson a răspuns:

In situatia pe care ai descriso exista o modalitate ca acelui băiat sa ii placa de tine dar poate ca el sa ii pari doar draguta. Deci daca vrei intrebal si spune-i ce fata din clasa ii place si ai sa afli. Vezi tu oricum multa bafta! :*

| Claudya1999 explică:

Dau funda!