| deepinside777 a întrebat:

astazi cred ca a trecut 1 luna si un pic de cand m-am despartit (ea s-a despartit de mine ) si acum am inceput sa fiu mai bine adica mult mai bine doar ca mai am intentia sa intru pe facebook la ea sa o vad ce poze mai pune clar cu iubitul ei actual, eu am fost dat uitari dupa 1 an si jumatate happy dar inca simt cv in interior ca ma inerveaza ce s-a intamplat voi putea uita complet de ea si sa fi pregatit complet pentru o alta relatie sau o voi avea in cap si ma va stresa acest gand ca nu imi poate iesi ea din cap sad? va rog sa nu raspundeti la misto dau funda + vot si multumesc mult!

3 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Daca ai iubit-o mereu va fi in mintea ta, dar cu timpul din ce in ce mai rar si mai putin.Vei gasi fata care sa-i ocupe locul in mintea si sufletul tau.Succes!

| w0nderboy a răspuns:

Deci nu sunt singurul, fa-i acelasi lucru ca mine, treci peste si incepe relatii noi.

| cattylove a răspuns:

Nu te impacienta, doar fi tu insuti. Stai si tu pe langa ea, pe facebook incepe discutii simple, apoi ai putea trece la lucruri mai complicate, gen o floare etc. si vezi cum reactioneaza. Daca nu merge, doar asteapta. Iti va treca (am patit-o si eu ). crede-ma, in curand vei fi pregatit de o alta relatie. Fundita?