| coolrares a întrebat:

Ce as putea face sa fac daca ma refuza o fata adica ce ar trebui sa fac ca sa indrept situatia?

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Să îi demonstrezi că meriţi o a doua şansă sau, dacă vezi că nu este cazul să insişti, să îţi vezi de viaţă.

| Zenit313 a răspuns (pentru NOname):

Un barbat nu trebuie sa bata de doua ori la usi inchise.

| NOname a răspuns (pentru Zenit313):

Eu nu aş generaliza.

| Zenit313 a răspuns (pentru NOname):

Un barbat trebuie sa aiba respect fata de propria persoana, demnitate si sa inteleaga ce inseamna "NU"!
Nu devii barbat pana cand nu te refuza o femeie, suferinta ne maturizeaza.
Pur si simplu mergi mai departe de la primul "NU".
De ce sa nu generalizez din moment ce asta este optiunea corecta?

| NOname a răspuns (pentru Zenit313):

Eh, dacă nu ar exista şi toate acele cazuri când se refuză doar ca să se insiste şi mai mult...
Nu e vreo regulă, să ştii.

| Zenit313 a răspuns (pentru NOname):

Asta se intampla pentru ca femeile vor atentie laughing
Corect, niciodata nu o sa se poata stabilii o regula.

| ș53fan a răspuns (pentru NOname):

Cum adică?

| Metaloco a răspuns:

Asta ii iti vezi de viata si oricum cu timpul se rezolva toate

| SussieLex a răspuns:

Ce ai putea 'face sa faci'? Ei bine, nu poti face nimic in cazul unui refuz. Tot ce 'poti face sa faci' este sa fii politicos si sa te obisnuiesti cu ideea ca nu poti obtine intotdeauna tot ceea ce-ti doresti!

Răspuns utilizator avertizat
| Tirri28 a răspuns:

Accepti asta si mergi mai departe, din cate fete sunt in lumea asta sigur o sa gasesti una care nu te refuza.

| coolrares explică:

Scuzati dar m-am exprimat gresit mai sus vroiam sa zic ce pot fave daca i fata ma refuza