| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand o fata pe care nu o cunosti dar pe care o ai la prieteni pe Facebook te baga in seama pe Facebook si incepeti sa vorbiti iar dupa prima conversatie nu te mai baga in seama deloc? Incerca cumva sa ma agate?laughing

P.S: Am 20 de ani dar n-am avut niciodata o prietena, deci nu stiu nimic despre fete sau despre comportamentul lor

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ScarRz a răspuns:

Inseamna ca ai plictisit.o

| FuckOffM8 a răspuns (pentru ScarRz):

Atunci inseamna ca am facut bine, ca oricum nu o placeam laughing